Biżuteria i jubilerstwo

10 powodów, dla których warto dostosować swój pierścionek zaręczynowy

Karolina Bugaj

Jeśli jesteś na rynku dla niezwykłego pierścienia, masz pomysł na coś innego i spektakularne, ale nie wiem od czego zacząć - czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego idąc niestandardowy sposób może być właśnie dla Ciebie.

1: Użyj "stary", aby "nowy".

Czy odziedziczyłeś pierścionek zaręczynowy od swojej babci lub diamentowy zespół weselny od innej kobiety w rodzinie? "Stare" kawałki nieść wiele wartości sentymentalnej. Czy nie byłoby wspaniale "ponownie wykorzystać" wszystkie te diamenty w swoim własnym pierścieniu?

Współpracuj z projektantem, aby włączyć kamienie do nowego pierścionka zaręczynowego. Twój pierścień będzie nie tylko wyjątkowy, ale będzie nosić część specjalnych kobiet w swojej rodzinie.

2: Uwielbiasz pierścionek zaręczynowy swojego przyjaciela, ale nie chcesz być kopistą.

Nie musisz. Porozmawiaj z projektantem biżuterii o pierścieniu, który podziwiasz; opisz wszystko, co Ci się w nim podoba. Czy jest to surowa prostota lub skomplikowane filigranowe szczegóły? Może to uderzające połączenie białego i żółtego złota w ustawieniu, które sprawia, że pierścień wygląda tak odważnie.

Myśl styl i będzie skończyć się z zaangażowania pierścień, gdzie każdy szczegół jest ty.

3: Nie chcesz tradycyjnego pierścionka zaręczynowego; jesteś trend-setter.

Zwykły Tiffany-style pierścionek zaręczynowy nie jest po prostu dla Ciebie. Jak o trzech kamieni pierścień, z większym diamentem w centrum i dwa mniejsze diamenty po bokach? Nie twój styl albo?

Ile sklepów jubilerskich odwiedziłeś szukając tego "innego" pierścienia? Dziesięć? Dwadzieścia? Jeśli myślisz, że nigdy nie znajdziesz to, prawdopodobnie masz rację. Kiedy masz coś bardzo konkretnego w umyśle, są szanse, że nie jest to w gablocie biżuterii.

Nadszedł czas, aby porozmawiać z projektantem biżuterii. Opisz swoją wizję i spróbuj naszkicować pierścionek. Projektant będzie wdzięczny za każdą pomoc, jaką możesz zapewnić przy projektowaniu.

pierścionek

4: Chcesz być w stanie zapamiętać nie tylko gdzie pierścionek został kupiony, ale także jak został wykonany.

Chcesz być częścią każdego kroku w swoim procesie zaangażowania i nie chcesz żadnych niespodzianek. Chcesz proces projektowania swój pierścionek zaręczynowy być pamiętny i muszą być zaangażowane w proces tworzenia.

Custom-projektowanie pierścionka zaręczynowego nie jest po prostu proces, to podróż. Zostań zaangażowany od szkicu, do modelu woskowego, do odlewu, do wyboru wszystkich kamieni.

5: Uwielbiasz to, co noszą hollywoodzkie aktorki.

Czy zakochałeś się w jednym z pierścionków zaręczynowych noszonych przez celebrytkę? Czy to ten z 10 karatowym diamentem w szlifie szmaragdowym, a może ten z 6.1 karatowym rzadkim różowym diamentem? Ale, realistycznie, ty i twój narzeczony-to-be nie może sobie pozwolić ani jednego z tych.

Nadszedł czas, aby kompromis. Czy byłbyś zadowolony z zaangażowania pierścień, w którym różowy diament jest zastąpiony przez różowy szafir lub światło różowe kunzite?

Nadal wolisz diament jako kamień centralny? Jak o skalowanie pierścień w dół i rezygnując niektóre z drobniejszych szczegółów? Dobry projektant biżuterii będzie w stanie zaoferować wiele opcji i pomóc Ci pozostać w ramach budżetu.

6: Szczegóły znane tylko Tobie.

Czy są tam rzeczy, które chcesz w swoim pierścionku zaręczynowym, że nie chcesz, aby inni ludzie widzą? Jak mały kamień rubinowy, który otrzymałeś w pre-zarządzania pierścień lat temu? Szczegół, jak to jest ważne i znaczące dla Ciebie, ale może wolisz zachować to prywatne.

Oczywiście, jest to wyzwanie, ale nie dla dobrego projektanta. Jeśli są niestandardowe podejmowania swoje zaangażowanie pierścień, poproś projektanta, aby umieścić kamienie, inicjały, lub daty do pierścienia galerii, część znajduje się tuż pod kamieniem na wewnętrznej stronie pierścienia. Galeria sprawia, że pierścień gładka wewnątrz, konstrukcja silniejszy, i to jest świetne miejsce, aby utrzymać rzeczy, które są znaczące dla Ciebie z dala od oczu innych ludzi.

7: Lubisz Period Jewelry, ale nie chcesz pierścionek zaręczynowy z kolekcji nieruchomości.

Pomyśl o tym, co to jest, że przyciąga cię do stylu tak podziwiać. Na przykład, okres Art Deco jest znany z geometrycznych form, które oferuje, i odważne kontrastujące kształty i kolory kamieni. W okresie Edwardian biżuteria, jubilerzy używane platyny i diamenty, aby stworzyć skomplikowane, delikatne, zwiewne i koronki jak wzory. Który styl przemawia do Ciebie?

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie - make your zaangażowania pierścień, powiedzieć projektanta biżuterii, który okres czasu chcesz swój pierścień zaangażowania do przestrzegania i on / ona poprowadzi Cię przez resztę procesu.

8: Wiesz jubilera, którego praca zawsze podziwiał.

Masz szczęście. Podobnie jak zaufany lekarz lub adwokat, dobry projektant biżuterii nie jest łatwo znaleźć. Czy projektant zrobił jakieś kawałki dla Ciebie w przeszłości? Czy członkowie Twojej rodziny zawsze mówić wysoko o tym jubilera? Widziałeś projektantów pracy i zakochał się w stylu i jakości rzemiosła?

Jeśli miałeś szczęście, aby znaleźć dobrego jubilera - trzymać się z nim / nią!

9: Użyj swoich zdolności artystycznych.

Czy możesz naszkicować pierścionek zaręczynowy swoich marzeń? Wspaniale! Doświadczony projektant zabierze Ciebie i Twój pomysł w dobrym kierunku, a razem możecie sprawić, że Twoje marzenie stanie się rzeczywistością.

Należy pamiętać, że czasami, co wygląda świetnie na papierze nie powinny być wykonane w metalu. Twój projektant powinien powiedzieć, jeśli niektóre części pierścienia będzie zbyt cienka i strukturalnie nieistotne, lub projekt będzie zagrażać bezpieczeństwu kamieni.

10: Nie masz pojęcia, co chcesz w swoim pierścionku zaręczynowym.

Nie jesteś sam i teraz jest praca domowa do zrobienia. Zacznij od odwiedzenia sklepów jubilerskich, próbując różnych pierścieni na, i określenie stylów, które sprawiają, że czujesz się komfortowo. Również spojrzeć na zaangażowanie pierścienie w czasopismach ślubnych i wyobrazić je na palcu.

Więc co zrobić, jeśli lubisz zespół (zwany trzon) w jednym pierścieniu, pudełko trzymając kamień centralny w innym, a sposób boczne kamienie są ustawione w trzecim pierścieniu?

Dobry projektant pomoże Ci uporządkować szczegóły i stworzyć pierścionek dla Ciebie, aby cieszyć się i być dumnym.

Zobacz