Kamienie szlachetnie

Najlepsze trendy w biżuterii na lato

Karolina Bugaj

To już prawie tutaj...nareszcie! Nie możemy się doczekać lata. Odkąd najnowsze trendy w modzie wiosennej pojawiły się na wybiegach, wszyscy huczeli o niesamowitej biżuterii noszonej z nimi. Te kawałki były czymś więcej niż tylko akcesoriami, biżuteria ma swój wielki moment. Dowiedz się, co jest gorące na lato 2021, zanim nadejdzie czas, aby uderzyć na plażę.

Oto top 11 trendów, które przewidujemy w tym roku:

 1. Owalne diamenty
 2. Żółte złoto
 3. Inkrustowane kamienie szlachetne
 4. Perły
 5. Ozdobne kolczyki
 6. Biżuteria vintage
 7. Duże łańcuchy
 8. Projekty unisex
 9. Muszle morskie
 10. Warstwy
 11. Granaty

Style biżuterii, które każdy będzie nosił - Lato 2021

Owalne diamenty

Patrząc w przyszłość na trendy tego lata w zakresie pierścionków zaręczynowych, widzimy wzrost popytu na diamenty o owalnym szlifie. Coraz więcej narzeczonych prosi o ten niezwykły kształt w ciągu ostatnich kilku lat, ale w 2021 roku jest to zdecydowanie na szczycie.

Żółte złoto

biżuteria

Nadchodzące lato to sezon, w którym żółte złoto oficjalnie powraca do łask. Ciepłe odcienie złota świetnie wyglądają na tle opalonej skóry, a bogaty materiał naprawdę błyszczy w słońcu. Gwiazdy już zaczęły nosić żółte złoto tej wiosny.

Inkrustowane kamienie szlachetne

Przyciągające wzrok klastry kamieni szlachetnych będą trendy tego lata. Drobni projektanci biżuterii rozszerzyli technikę inkrustacji i zastosowali ją do jasnych kamieni szlachetnych. Rezultatem są dynamiczne kontrasty kolorów i ciekawe kombinacje rozmiarów w gładkiej, nieprzerwanej oprawie. Nie bądź zaskoczony, aby zobaczyć ametysty, szmaragdy, szafiry i rubiny obok lapis lazuli, opalu i granatów w tym sezonie.

Plus, opierając się na innym z tegorocznych gorących mody, oczekujemy długie, multi-gemstone drop earrings do wielkiego hitu, jak również.

Świeże Perły

Wielu projektantów połączyło perłową biżuterię z modnymi strojami na wybiegach w letnich stylizacjach. Jednak te kawałki miały odważne, nowoczesne twisty. W tym roku, na pewno zobaczysz świeże podejście do biżuterii z pereł, w tym duże kolczyki obręcze, fajne bransoletki mankietowe i wielowarstwowe naszyjniki.

Kolczyki, które powinny być widoczne

Być może nie jesteś na tyle odważna, aby nosić dwa różne kolczyki lub jeden duży kolczyk, jak modelki na letnich pokazach mody w 2021 roku. Ale każdy może cieszyć się tegorocznym trendem na duże, odważne kolczyki. Duże obręcze, eleganckie kolczyki żyrandole i fantazyjne kolczyki w kształcie łopatek są bardzo modne w każdym kontekście. Obfitość kryształów i blasku sprawia, że ta biżuteria powinna być zauważona. Jest to kolejny ukłon w stronę lat 80-tych i 90-tych, które kobiety noszą obecnie.

Kolejnym trendem, który obserwujemy na lato 2021 są niezwykłe kolczyki. Obejmuje to mankiety na uszy, niedopasowane pary, wygięte kółka i ozdobne detale, które idą w górę i nad uchem.

Biżuteria vintage

Biżuteria w stylu vintage nigdy tak naprawdę nie wyszła z mody. W 2021 roku, jednak staje się to szczególnie trudne do odróżnienia prawdziwy antyk od nowego kawałka biżuterii z starym stylu czuć. Niektórzy z najgorętszych projektantów tej branży wprowadzają na rynek odnowione, odtworzone lub odświeżone naszyjniki, pierścionki, bransoletki i kolczyki w stylu vintage.

Oversized Chains

Jednym z największych trendów w 2021 roku są ponadwymiarowe złote łańcuchy. W tym roku, ciężkie naszyjniki są przeznaczone do noszenia na letnie sukienki i lniane topy. Duże złote ogniwa w naszyjnikach i bransoletkach mają wyraźny klimat lat 80-tych, ale są współczesnym sposobem na dodatki.

Dla niego i dla niej

W tym roku biżuteria unisex stała się jeszcze bardziej popularna. Jeśli chodzi o modę i dodatki, konwencjonalne linie między męskością a kobiecością zacierają się. Na lato 2021, spodziewajcie się zobaczyć mężczyzn i kobiety noszących grube, monogramowe pierścionki i biżuterię o twardej, industrialnej estetyce. Łańcuchy, metal i materiały skórzane są reprezentatywne dla tego trendu.

Seashells

Gdziekolwiek spojrzysz w nadchodzącym sezonie, nawet jeśli jesteś mile od brzegu, wszędzie będą muszelki. Temu trendowi nie da się zaprzeczyć. Jednak projektanci biżuterii przenieśli ten rustykalny faworyt na nowy poziom. Muszle chrabąszczy, małe konchy, kowry i tulipany są łączone z srebrnymi i złotymi łańcuszkami. Niektóre z nich są zanurzone w złocie lub ozdobione nietradycyjnymi, półszlachetnymi kamieniami, perłami i kryształami. Wyeksponowanie muszelek sprawiło, że styl ten zmienił się z plażowego na szykowny. Tego lata zobaczysz je elegancko dyndające na naszyjnikach, bransoletkach i kolczykach.

Warstwy biżuterii

Innym stylem, który powraca w tym roku jest warstwowa biżuteria. Łączenie naszyjników o różnych długościach i grubościach może nadać starszym elementom świeży wygląd. Dodawanie większych bransoletek obok cienkich bransoletek lub bardziej subtelnych łańcuszków to zabawny sposób na wymieszanie dodatków.

Granaty

Z pewnością będziesz częściej widywać ten półszlachetny klejnot w tym sezonie letnim. Granaty są piękne, a jednocześnie niedrogie i uniwersalne. Kamienie, które zazwyczaj kojarzą się z stycznia birthstone jest głęboki czerwony lub brązowy, ale granaty faktycznie pochodzą w szerokiej gamie kolorów.

Na przykład, spessartine granaty zakres od jasnego żółtego do ciemnego pomarańczowego. Tsavorite i demantoid granaty są zielone jak szmaragdy. Rhodolite granaty pochodzą w różnych ciemnych odcieniach różu. Grape garnets zachować wierność ich nazwy z głębokim purpurowym kolorze. Pyrope garnets również pochodzą w ciemnych fioletowych lub czerwonych odcieniach. Wszystkie te bajeczne kamienie robią fale z ich własnych w trendach biżuterii na lato 2021.

Zobacz więcej na: http://bestiales.pl/

Zobacz