Kamienie szlachetnie

Nowa moda na biżuterię z kolorowymi kamieniami

Karolina Bugaj

Wielką jej zaletą będzie to, że posiada niepowtarzalny blask, oryginalny charakter. W ciągu sekundy zmieni najnudniejsza stylizację. Jest przepiękna. Stawiajmy więc na kolorowe kamienie.

Sztuczne czy szlachetne?

Można decydować się na biżuterię z kamieniami szlachetnymi albo też sztucznymi. Wbrew pozorom ceny szlachetnych nie zawsze sprawią, że zakręci się nam w głowie. Warto szukać na aukcjach internetowych, gdzie na pewno znajdziemy dla siebie coś interesującego a cena będzie rzeczywiście wyjątkowa. Na pewno prawdziwe kamienie są dobrym wyborem, ponieważ nigdy nie wychodzą z mody. Jeśli nie są w naszym stylu to wtedy można postawić na sztuczne.

Bransoletki

Bransoletka, w której pojawia się kolorowy kamień może być bardzo delikatna, albo też bardzo efektowna. Jeśli nie cenimy wyrazistej biżuterii lepiej będzie wybrać kamienne koraliki., są one modne, wygodne i będą pasować do pracy na imprezę czy nawet na plażę. Łączymy kilka koralikowych bransoletek. Mogą one być w takim samym kolorze. Fankom efektownej biżuterii polecamy bransolety z dużymi błyszczącymi kamieniami.

Naszyjniki

Naszyjniki w bardzo dużych rozmiarach nie wychodzą nadal z mody. Wyraziste ozdobione kolorowymi kamieniami kolie to dobra opcja, gdy mamy przed sobą sezon weselny. Taki naszyjnik z najprostszej i skromnej sukienki będzie w stanie uczynić wyjątkową, efektowną i modną kreację. Ten patent można wykorzystywać także w stylizacji na imprezę.

Ekskluzywne kolczyki

Kolczyki

Kolczyki, w których są kolorowe kamienie charakteryzują się zmysłowością i wyrafinowaniem. Będą one wysmuklać twarz i szyję a przy związanych włosach przyciągają spojrzenie.

Broszki

Obecnie dumnie nosimy broszki, które są urozmaiceniem dla ogólnie sprzedawanej biżuterii. Broszka, w której pojawia się kolorowy kamień to dobra opcja, gdy nie można pozwolić sobie na zbyt wyrazistą biżuterię, ale jednocześnie będziemy chcieli wyróżnić się z tłumu.

Jak nosić biżuterię z kamieniami?

Dużo tutaj będzie zależeć od rodzaju kamienia i jego wielkości. Na pewno unikamy łączenia kamieni prawdziwych i sztucznych, ponieważ będą się one ze sobą gryzły. Stawiamy na jeden wyrazisty element biżuterii, wtedy to on będzie się wyróżniał, ładnie się zaprezentuje nie będzie problemu nadmiaru dodatków.

Zobacz