Kamienie szlachetnie

Pomarańczowy kolor Tangerine Tango jest kolorem na rok 2021; uzupełnij go biżuterią

Karolina Bugaj

Tangerine Tango, elektryczny pomarańczowy kolor, będzie można zobaczyć już wkrótce wszędzie tam, gdzie sprzedawane są damskie ubrania i akcesoria. Kolor ten został wybrany jako kolor roku 2021 przez Pantone Color Institute. Kolor ten jest z pewnością żywy, jasny i energetyzujący.

Kolor jest po prostu oszałamiający, ale jak go odpowiednio dobrać? Oto kilka pomysłów i sugestii od Roman Jewelers. Jednym ze sposobów jest po prostu dopasować kolor. Precious Topaz, znany również jako Imperial Topaz, z nim czerwono-pomarańczowe podtekstów, jest idealnym mecz do pomarańczowej sukni.

Oto kolejny kamień, który przyniesie jeszcze więcej ognia do Twojego stroju: ognisty opal. Australijskie opale ogniste zawierają kombinacje żywych kolorów, takich jak pomarańcze, czerwienie, błękity, zielenie i fiolety. Najrzadsze, jednak, a tym samym najbardziej cenione, jest intensywny czerwono-pomarańczowy opal z Meksyku. Te klejnoty sprawią, że Twój nowy strój będzie jeszcze bardziej spektakularny.

I nie zapomnij o bursztynie. Bursztyn ma kolor od jasnożółtego do bardzo ciemnego brązu. Możesz wybrać bursztynowy naszyjnik z koralików lub wisiorek, a może parę kolczyków żyrandoli.

Nie masz ochoty na żadne kamienie? To też jest w porządku. Jeśli chcesz przynieść jasność elektrycznego pomarańczowego koloru w dół, spróbuj ciężkiego srebrnego naszyjnika i bransoletki. Jeśli żółte złoto jest twój wybór metalu w biżuterii, masz szczęście, ciepły kolor żółtego złota jest doskonałym uzupełnieniem do nowej pomarańczowej sukni.

Oto kolejny pomysł. Zamiast próbować ocieplić pomarańczowy kolor, spróbuj go schłodzić kolorem, który jest komplementarny do pomarańczowego: niebieski. Idź do swojego pudełka z biżuterią i poszukaj biżuterii z niebieskim topazem, akwamaryną, szafirem, tanzanitem lub turkusem. Nie zapomnij też dobrać do swojego stroju pary niebieskich butów i ewentualnie kopertówki.

Zobacz