Poradnik

10 powodów, dla których kochamy piękną biżuterię

Karolina Bugaj

Jak Marilyn Monroe śpiewał, diamenty (i naprawdę wszystkie grzywny biżuteria) są najlepszym przyjacielem dziewczyny. Nie ma lepszego uczucia niż uzyskanie pięknej nowej bransoletki diamentowej, lub próbuje na parę kolczyków birthstone. Oto kilka konkretnych powodów, dlaczego kochamy grzywny biżuterii.

1. Jest coś na każdą okazję.

Czy potrzebujesz czegoś tak prostego, jak prezent dla siostrzenicy urodziny, lub tak wyszukane, jak naszyjnik na dzień ślubu, nie ma kawałek biżuterii dla Ciebie. Biżuteria grzywny jest w szerokiej gamie stylów, kolorów i wyborów; z tego powodu, jest coś, co jest odpowiednie na każdą okazję, potrzebę i punkt cenowy.

2. To uzupełnia każdy strój.

I dare Ci znaleźć kawałek ubrania, które nie idzie dobrze z parą prostych stadnin diamentowych. Kawałek drobnej biżuterii dodaje wykończenie do każdego wyglądu, dzięki czemu jest kompletny. Nie tylko istnieją pewne uniwersalne kawałki, które idą z prawie wszystko (jak proste kolczyki diamentowe lub pasmo pereł), jest również biżuteria, aby uzupełnić nawet najbardziej skomplikowane stroje. Bez względu na to, co masz na sobie, biżuteria jest wisienką na szczycie do swojego wyglądu.

3. To może odzwierciedlać użytkownika.

biżuteria

Być może najlepszą częścią o drobnej biżuterii jest to, że pokazuje się styl jego użytkownika. Jest to prawdziwe dla każdego kawałka osoba nosi: czy jesteś donning niestandardowe zaprojektowany pierścionek zaręczynowy lub Alex i Ani bransoletka, biżuteria zdecydujesz się kupić i nosić odzwierciedla cię.

4. To może być tak formalne, jak chcesz, aby być.

Większość sztuk drobnej biżuterii może być ubrany w górę lub w dół, jakkolwiek chcesz, aby były. Perłowe ćwieki, na przykład, mogą być noszone swobodnie w codziennych wydarzeń, formalnie podczas jednego ślubu, jako część codziennego wyglądu biznesowego, i wszystko pomiędzy. Piękna biżuteria jest wszechstronny w jego zużycia.

5. To jest konfigurowalny.

Czy tworzysz zupełnie nowy kawałek niestandardowy, renowacji zabytkowej biżuterii rodziny, lub po prostu coraz biżuteria wygrawerowane, jedną z najwspanialszych rzeczy o drobnej biżuterii jest jego zdolność do być osobiście twoje. Dostosowywanie kawałek pięknej biżuterii sprawia, że tak wyjątkowe, jak osoba, która nosi go i co może być lepsze niż to?

6. Jeśli się zepsuje, można go naprawić.

Znasz tę starą zasadę "złamiesz to, kupisz to"? To z pewnością nie ma zastosowania do drobnej biżuterii. Kiedy grzywny bransoletka, naszyjnik, lub para kolczyki przerwy, nie trzeba kupić zupełnie nowy kawałek. Zamiast tego, można przynieść go do sklepu naprawy biżuterii, aby uzyskać to tak dobre, jak nowe.

7. Każdy kawałek ma osobiste znaczenie i historię.

Choć jest to szczególnie prawdziwe w przypadku niestandardowych kawałków zaprojektowanych, każdy kawałek pięknej biżuterii ma swoją własną, niepowtarzalną historię, jak i dlaczego został zakupiony. Piękna biżuteria to nie tylko biżuteria, to pamięć.

8. To jest uniwersalne

W każdej kulturze, ludzie noszą biżuterię. Nie musisz mówić w określonym języku lub znać żadnych szczególnych zwyczajów, aby docenić piękną biżuterię, bez względu na to, skąd pochodzi. Można nawet powiedzieć, że piękna biżuteria jest klejem, który łączy świat razem - jest to nietykalny uniwersalny aspekt życia.

9. To upamiętnia specjalne chwile w życiu.

Pierścionki zaręczynowe, opaski ślubne, opaski rocznicowe. Co te trzy przedmioty mają ze sobą wspólnego? Wszystkie one są celebracją najwspanialszych momentów w życiu. Piękna biżuteria świętuje urodziny, zaręczyny, związki i wiele więcej. Kawałek biżuterii jest pomnik do pięknego powodu jego zakupu (cokolwiek ten powód może być).

10. To staje się częścią Ciebie.

Biżuteria, którą nosisz może stać się częścią Twojego podpisu wygląd. Więcej niż to, może stać się częścią ciebie. Biżuteria, którą nosisz regularnie jest tam na każdą chwilę swojego życia, a może nawet zacząć czuć się niekompletny bez niego. Z każdym noszeniem, kawałek biżuterii staje się mniej akcesorium, a bardziej częścią osoby noszącej.

Zobacz