Poradnik

Przewodnik po pierścionkach zaręczynowych z kamieniami urodzeniowymi według miesiąca

Karolina Bugaj

Dodanie osobowości, koloru i niepowtarzalnego stylu do Twojego pierścionka zaręczynowego to trend, który jest tutaj na stałe.

Podczas gdy niektórzy ludzie mogą dodać odrobinę "siebie" do ich pierścionek zaręczynowy poprzez dostosowanie lub rocznika talent, inni zrobić unikalny wybór pierścionek poprzez włączenie kamienie urodzenia!

Po pierwsze, wymieniliśmy kamienie urodzenia dla każdego miesiąca w roku!

Styczeń: Garnet Lipiec: Rubinowy
Luty: Ametyst Sierpień: Peridot
Marsz: Aquamarine Wrzesień: Sapphire
April: Diamond Październik: Tourmaline lub Opal
Maj: Emerald Listopad: Cytryna
June: Perła lub Aleksandrit Grudzień: Blue Topaz & Tanzanite

Gemstone pierścienie zaręczynowe według miesiąca urodzenia ... Od stycznia do grudnia, twój pierścień zaręczynowy jest tylko kliknięcie od hotelu.

Styczeń

Garnet Engagement Rings Ci, którzy urodzili się w styczniu i noszą granat są w życiu ochrony i duchowego uzdrowienia. Piękny czerwony kamień, kolor granatu jest często porównywany do świętego owocu, który nosi nazwę - granatu. Najbardziej znany jako klejnot o bogatej, czerwonej barwie wina, najpiękniejsze granaty są również w innych odcieniach, oferując przyszłym pannom młodym urodzonym w styczniu całe spektrum możliwości.

Pierścionek zaręczynowy inspirowany charakterystyką vintage, ten 10k różowego złota oprawa zawiera granat rodolitowy wycięty z poduszki, otoczony błyszczącymi diamentami. Ponadto, kamienie granatu są oceniane jako doskonałe do codziennego użytku!

Luty

Amethyst Engagement Rings Jednym z najlepszych powodów, aby uzyskać amethyst pierścień zaangażowania jest to, że można iść duży bez łamania banku. Ametyst jest również kamieniem związanym z boginiami Wenus i Diany, a zatem przesyconym przesłaniem uczucia, zmysłowości, kobiecości i przyjazności.

Ten piękny fioletowy kamień wymaga uwagi pokoju z jego urzekającymi odcieniami od jasnego fioletu do królewskiego fioletu, ale ten kamień może również przywołać odwagę do noszącego i odpędzić złe myśli. Czy istnieje lepsze połączenie, jeśli chodzi o przywiązanie prawdziwej miłości do skały? My tak nie uważamy!

Ten uderzający pierścień w kształcie gruszki ametystu jest otoczony diamentami w oprawie z 14 karatowego złota różowego. Prawdziwy zwrot w tradycji, esencja kamienia w kształcie gruszki pięknie wyciętego w misternej opasce ślubnej, tworzy spektakularną, jedyną w swoim rodzaju pierścionek zaręczynowy, który można nosić codziennie!

Marzec

Aquamarine Engagement Rings Chcesz pierścień reprezentujący podwójną metaforę tak głęboką jak miłość i samo głębokie błękitne morze? Tak, proszę pana! Akwamarynowy kamień jest tak cenny, że jego historia mówi o wypieraniu wzburzonych mórz i zamienianiu ich w spokojne wody. Poza swoim mistycznym tłem, kamień akwamarynowy jest tak urzekająco piękny, że jego jasnoniebieski kolor może przynieść łzę nawet najbardziej zatwardziałemu oku.

Jeśli kiedykolwiek istniał pierścień, który autentycznie błyszczał i wydawał euforyczne usposobienie - to ten. Ten pierścionek zaręczynowy i zespół opaski ślubnej zestaw zawiera owalne centrum akwamarynu otoczone diamentami na pierścionku zaręczynowym i jednorzędowy diamentowy zespół obrysowy wszystko to ustawione w 14 karatowym złocie róży, i może być bezpiecznie noszone codziennie.

Kwiecień

DiamondEngagement Rings Diamond symbolizuje siłę i moc, więc ludzie mają szczęście mieć kwietniowe urodziny nie tylko pierścień, który błyszczy i świeci, ale jeden, który trwa przez życie na zawsze. Diamenty są najbardziej tradycyjnym klejnotem dla pierścionka zaręczynowego... naprawdę nie możesz się pomylić! Dla tych, którzy chcą dodać swój kamień urodzenia? Musisz po prostu spojrzeć na czarny diamentowy pierścionek zaręczynowy.

Zabawny fakt! Owalne diamenty są najbardziej popularne w Chicago - Windy City, a zapotrzebowanie na ten kształt wzrosło dwukrotnie w całym kraju w ciągu ostatnich trzech lat! Jeśli jesteś na trendzie i na pokładzie, ten Brynlee Diamond Three-Stone Oval Engagement Ring jest idealny dla Ciebie lub Twojego partnera. Jeśli błyszczący owalny kamień centralny nie wystarczy, aby przykuć uwagę wszystkich, okoliczne aureole będą zachwycać!

Maj

SzmaragdoweZielone Pierścienie Zaangażowania Jest coś naprawdę niezwykłego i pozaziemskiego w szmaragdowym klejnocie - jednym z najcenniejszych skarbów świata symbolizującym witalność i uczciwość, co czyni go idealnym wyborem do reprezentowania małżeństwa. Być może jest to uwodzicielski zielony odcień, który daje, lub jest to mistyczna moc uzdrawiania - niezależnie od przyczyny, szmaragdy, w całej historii, były pożądane i cenione przez wszystkich. Tak więc, świętować swój szczególny czas w roku, wybierając do noszenia szmaragdowy pierścionek zaręczynowy dla wszystkich można May birthd out tam.

Proste, ale wspaniałe, ten szmaragdowy pierścień zaręczynowy jest przeznaczony dla tego szczególnego kogoś, z kim jesteś gotowy do świętowania życia. Wykonany z 10k żółtego złota, ten pierścionek przedstawia prawdziwy owalny szmaragd akcentowany aureolą z okrągłych diamentów. Dopełnieniem pierścionka są dwa rzędy dodatkowych okrągłych diamentów, które ozdabiają ramiona zespołu dla dodatkowego blasku - tak jakby pierścionek ten nie mógł być bardziej doskonały!

Wskazówka: Podczas czyszczenia szmaragdowego nigdy nie używaj do czyszczenia ultradźwiękowego ani nie czyść go na ciepło. Bądź ostrożny, ten kamień może łatwo pękać i odpryskiwać. Po prostu delikatnie szorować miękką szczoteczką do zębów i roztworem łagodnego mydła i wody!

Czerwiec

Alexandrite Engagement Rings Kiedy życie jest pełne dziesiątków ruchomych kawałków, wyobraź sobie piękny kamień węgielny, który cię wyśrodkowuje i wprowadza w poczucie równowagi - zarówno w życiu, jak i w miłości. Alexandrite jest często cięty w poduszce lub w kształcie okrągłym, ponieważ kształty te oddają oszałamiające odcienie światła, które pochodzą z kamienia. Inny znany kamień narodzin czerwca, perła, nie jest zalecany do noszenia jako pierścionek zaręczynowy ze względu na jego delikatny charakter. Perły mogą stracić swoją charakterystyczną iridescencję pod wpływem gorącej wody i są bardzo porowate, co czyni je wrażliwymi na wszystkie domowe środki chemiczne lub balsamy i zapachy, które wchłaniają.

Unikalny i olśniewający, pierścionek ten jest osadzony w 10-karatowym różowym złocie połączonym z kamieniem aleksandrytowym wyciętym na poduszce, któremu towarzyszą błyskotliwie wycięte diamentowe akcenty. Ten zabawny i żywy fioletowy kamień jest pięknym dopełnieniem każdej historii miłosnej - i jest oceniany jako doskonały do codziennego noszenia!

Lipiec

Rubinowe pierścienie angaż ujące Jeśli kolor czerwony jest synonimem miłości, rubinowe kamienie szlachetne są kompatybilne z pokazaniem tej miłości. Oprócz obfitości czerwono-gorącej pasji, przez tysiące lat tantiemy i bogaci pożądali Rubinu.

Czy wiesz, że w 2020 roku, nietradycyjne cięcia i kolory kamiennych pierścionków zaręczynowych (jak Rubin) mają być w pierwszym rzędzie na twoich kanałach Insta?!

Ten wyjątkowy i genialnie czerwony pierścionek zaręczynowy z pewnością przyciągnie uwagę ludzi! Posiada rubin w środku pierścionka, w towarzystwie błyskotliwie wyciętych diamentów, związanych wraz z żółtymi zębami i białym złotem ustawienie (dwukolorowe metale są bardzo na trendzie w 2020 roku). Wybierz go, a otrzymasz najbardziej obrazowy pierścionek - plus, ten kamień szlachetny może być bezpiecznie noszony każdego dnia! Pokaż go!

Sierpień

Peridot Engagement Rings Gdy szukasz pierścionka zaręczynowego z podpisem August kamień, szukasz peridota - prawdziwego klejnotu ochrony. W rzeczywistości nazwa peridot pochodzi od arabskiego słowa "faridat", które oznacza klejnot - więc wygląda na to, że peridot był nazwą urodzinową dla podmiotów z kamieni szlachetnych, prawda? (Wishful thinking!)

Ten charakterystyczny węzeł miłosny peridot pierścionek zaręczynowy posiada olśniewający okrągły kamień centralny peridota, z towarzyszącymi mu diamentami delikatnie umieszczonymi wraz z misterną i kręcącą się opaską. Na zakończenie tego niesamowitego kawałka, ustawienie (każda krzywa) jest osadzona w pięknym 10 karatowym białym złotym pierścieniu. Uważaj na pierścień zaręczynowy peridota w upale, lub miejscach z nagłymi i poważnymi zmianami temperatury (Przepraszamy nasze dziewczyny z Ohio!).

Wrzesień

Zapierający dech w piersiach błękit SapphireEngagement Rings Sapphire zawładnął naszą wyobraźnią i inspirującymi projektami. Starożytni mówili nam, że niebieski szafir inspiruje wiernością, wiernością, wewnętrznym spokojem, mądrością i wnikliwością - wszystko to sprawia, że Sapphire jest ulubionym motywem panny młodej.

Wrześniowe damy - pomyślcie o założeniu szafirowego pierścionka zaręczynowego, który oznaczałby waszą wieczną miłość! Mówi się, że błękitny szafir jest jednym z najbardziej poszukiwanych kamieni szlachetnych na świecie. Chociaż symbolizuje on mądrość, może również reprezentować takie cechy jak szczerość, wierność i prawdę.

Jeśli jesteś fanem oferowania kamieni komplementarnych i chcesz tradycyjnego diamentu, spójrz, aby dodać niebieskie szafiry do zespołu na pierścionek zaręczynowy - uwodzicielski skręt na ukochanego klasyka.

Owalny pierścionek zaręczynowy z owalnym, szafirowo-szafirowym środkiem i otoczony okrągłymi, białymi, naturalnymi diamentami jest godny tabloidu! Te piękne kamienie są ozdobione wzorem w 10 karatowym białym złocie. I (bonus!) mogą być pokazywane codziennie, jak szafiry są oceniane jako doskonałe do codziennego użytku!

Październik

Opal Engagement Rings (kamień czystości) Ci, którzy chcą nosić swój październikowy kamień węgielny jako pierścionek zaręczynowy - zachowaj szczególną ostrożność! Podczas gdy kamień ten jest notorycznie kruchy, jego kalejdoskop o tęczowych odcieniach i kształtach jest wyjątkowy, co czyni go o wiele bardziej wyjątkowym. Ale pamiętajmy, że opale mogą nie być idealnym wyborem do całodziennego, codziennego noszenia - mogą być dość wrażliwe na swoje otoczenie i są podatne na pękanie przy częstym narażeniu na wysokie lub niskie temperatury.

Zabierając Cię z powrotem do lat dwudziestych XX wieku, ten piękny, inspirowany rocznikiem pierścień z kamieniami szlachetnymi posiada owalne centrum otoczone diamentowymi klastrami i jest wykonany w 10 karatowym, żółtym złotym otoczeniu. Spowoduje to uczucie nostalgii i życie pełne miłości z partnerem - po prostu bądź ostrożny, nosząc go na co dzień!

Listopad

Citrine Engagement Rings (kamień dobrobytu) Dobrobyt i świadomość mogą iść w parze. Jeśli chodzi o kamień cytrynowy, te dwa słowa doskonale reprezentują cuda, które ten kamień przynosi. Naturalnie występujący jasnożółty odcień kamienia kwarcowego może być w rzeczywistości określany jako kwarc cytrynowy. Wiele listopadowych niemowląt uwielbia ciepłe kolorowe kamienie, które przypominają jesienne kolorowe liście. Jest to również zabawne duchowe zastrzeżenie, że cytryna została zauważona w starożytnej historii jako dar dla ziemi podarowany przez Słońce.

Ten modny, a jednocześnie wyrafinowany pierścień z cytrynem i diamentem jest wykonany z błyszczącego 10-karatowego żółtego złota i posiada ośmiokątne cięcie cytrynu w centrum z 26 diamentami i jego delikatnym paskiem. Ten uniwersalny pierścionek z kamieniami szlachetnymi i diamentami natychmiast dodaje koloru i elegancji każdemu zespołowi.

Grudzień

Blue Topaz Engagement Rings (kamień kreatywności) Tylko w grudniu kamień ten urzeka najbardziej fascynującymi aspektami sezonu zimowego. Jasnoniebieski i pełen refleksyjnego światła topaz (w szczególności niebieski topaz), jest jednym z najbardziej cenionych kamieni na świecie.

Ten jedyny w swoim rodzaju błękitny pierścień topazu jest wykonany z 14-karatowego białego złota i absolutnie kochany przez każdego, kto go zobaczy. Ten pierścionek z pewnością stanie się nowym, ulubionym elementem dekoracyjnym na każdą okazję. Aby utrzymać swój niebieski topaz zaangażowania pierścień tak wspaniałe, jak dzień został zakupiony, należy uważać wokół bezpośredniego narażenia na słońce i chemikaliów!

Ważne jest, aby wiedzieć, czy wybierasz kamień szlachetny zaangażowania pierścień! Pamiętaj, że niektóre kamienie szlachetne pierścienie są lepiej nadaje się jako pierścienie zaręczynowe niż inne. Wygląda na bok i mówiąc ściśle pod względem praktyczności, oto umowa: do codziennego użytku, nie szczególnie polecamy wybór pereł, opali lub kamieni księżycowych jako codzienne zużycie pierścionków zaręczynowych. Szmaragdy, ametyst i niebieski topaz to rozsądne opcje, podczas gdy szafir i rubiny są najtrwalsze ze wszystkich poza diamentami. Jest to ważne dla biżuterii, którą będziesz nosić dzień w dzień, dzień na zewnątrz, i mam nadzieję przekazać przyszłym pokoleniom.

Zobacz