Poradnik

Biżuteria dla tych, którzy zgrzytają zębami na granicie nauki: biżuteryjne prezenty na dzień studenta

Karolina Bugaj
 • Smutna okazja do wesołych świąt
 • Jak zadowolić studenta na wakacjach
 • Życzenia wakacyjne: spostrzeżenia dotyczące uczniów
 • Prezenty jubilerskie: spróbuj wybrać!
  • Biżuteria emblematyczna
  • Top 5 niezwykłych prezentów na Dzień Studenta

Dzień Studenta to huczne i wesołe święto, bez którego nie można sobie wyobrazić życia współczesnego młodego człowieka na Ukrainie i nie tylko. 17 listopada wydaje się być bardzo pomyślną datą. "Zielone" pierwszaki zapomniały już, jak to było siedzieć przy szkolnych ławkach i dumnie nazywać się studentami, tylko trochę zdezorientowane, kto do nich wykłada - nauczyciel czy wykładowca. Gimnazjaliści skończyli się "bujać", rozpoczęli naukę i bardzo potrzebują wakacyjnego odpoczynku. Cóż, licealiści obchodzą Dzień Studenta szczególnie żywiołowo, bo niedługo to święto przestanie być dla nich istotne.

Tak naprawdę 17 listopada to swoista równica pierwszego semestru, czas wytchnienia, wesołej zabawy, pamiątkowych upominków. Pewnie dlatego nasi uczniowie tak hucznie i radośnie świętują i cieszą się na ten dzień. Jednak wraz z uroczystościami przychodzą prezenty. A jeśli zastanawiasz się, co sprezentować młodemu pokoleniu, jesteśmy gotowi Ci pomóc: niedrogi prezent biżuteryjny dla studentki - Doskonały pomysł, który z pewnością zostanie doceniony przez bohaterów dnia. Oczywiście, wybierz cenny produkt młody dziewczyna lub facet - nie jest łatwym zadaniem. Ale tym bardziej jest to ekscytujące! No dalej, prezenty!

Smutna wymówka dla wesołych świąt

Zanim omówimy co dać uczniowi w prezencie w postaci biżuterii.Zróbmy krótką wycieczkę do czasów, kiedy to po raz pierwszy święto obchodzono 17 listopada. Niestety, hałaśliwe i wesołe świętowanie poprzedziła bardzo smutna historia.

Międzynarodowy Dzień Studenta to stosunkowo nowa data. Święto to nie ma nawet stu lat. To fascynujący przykład tego, jak smutna okoliczność stała się podstawą do wesołego świętowania.

Historia ta rozpoczyna się w Czechosłowacji w 1939 roku. Jeśli pamiętasz choć trochę szkolnej historii, wiesz, że kraj w tym czasie był okupowany przez nazistów, co oznacza, że opisywane wydarzenia zapewne należą do kategorii krwawych i tragicznych. Niestety, jest to prawda. Studenci i ich wykładowcy z praskich uczelni pod koniec października maszerowali, aby demonstrować w kolejną rocznicę założenia Czechosłowacji. To pokojowe zgromadzenie nie mogło zadowolić nazistów okupujących miasto, prawda? Nie zawiedli się: zgromadzenie zostało rozbite, a jeden z uczniów zginął. Na pogrzeb nieszczęsnej ofiary przybyli miłujący wolność Czesi, a wydarzenie to, jak można było przewidzieć, przerodziło się w kolejny wiec.

Administracja niemiecka podjęła bardziej zdecydowane działania: wielu protestujących zostało aresztowanych, a następnie rozstrzelanych, zaś pokojowo nastawieni studenci akademików trafili do obozów koncentracyjnych. Miało to miejsce 17 listopada. Na mocy specjalnego rozkazu Führera zamknięto wszystkie instytucje edukacyjne w Czechosłowacji, zakaz ten obowiązywał do końca wojny.

Już w 1941 roku na międzynarodowym spotkaniu uczniów szkół średnich w Wielkiej Brytanii wezwano do uznania 17 listopada za oficjalny dzień ucznia. W rzeczywistości jednak święto to obchodzone jest dopiero od 1946 roku. W naszym kraju to święto pojawiło się dopiero pod koniec XX wieku w 1999 roku. W tym czasie obowiązywał dekret prezydenta o obchodzeniu dnia studenta 17 listopada. W komentarzach napisano wówczas, że decyzja ta ma na celu wsparcie młodych ludzi na Ukrainie.

Od tego czasu Dzień Studenta jest corocznym świętem, dniem wolności, młodości, miłości i romansu. Tylko, naszym zdaniem, warto przypomnieć, skąd wzięły się początki tego święta. To, co dziś uważamy za oczywiste, nie zawsze takie było. Ale tragedie są stopniowo zapominane, podczas gdy miłość pozostaje na zawsze. Być może to jest najważniejsza mądrość życiowa. Studenci, jako młodzi i wolni ludzie, są przykładem tej mądrości.

Jak zadowolić ucznia na wakacjach

Jeśli zdecydujesz się dać przedstawicielowi młodego pokolenia prezent w postaci biżuterii, ważne jest, aby wybrać biżuterię tak, aby była ona odpowiednia. Na co zwracać uwagę?

Koszt biżuteria prezent

Być może jest to najważniejsza kwestia. Z całym szacunkiem, dzień studenta nie jest dniem urodzin ani nawet nowym rokiem. Dlatego biżuteria prezentowana w tym dniu nie powinna być bardzo droga. Jest to raczej urocze przypomnienie o twoich uczuciach, znak uwagi. Wybierz coś niezbyt drogiego - na przykład, ładny wisior lub oryginał breloki .. W zasadzie można zejść tak nisko, jak 300-500 hrywien lub nawet mniej. Wtedy Twój uczeń z większym prawdopodobieństwem będzie nosił tę biżuterię na co dzień, pamiętając kto mu ją podarował.

Być może znasz katalog hipermarketu jubilerskiego online Gold.ua.. Czy pamiętasz ile przydatnych filtrów można tam znaleźć? Najłatwiej jest przefiltrować biżuterię według ceny i zobaczyć, co dokładnie pasuje do Twojego ucznia. Oprócz ceny, możesz umieścić dowolne inne filtry, jakie przyjdą Ci do głowy: motyw biżuterii, kolor, wiek i inne. A jeśli nie wiesz nawet w przybliżeniu, co wybrać, możesz zajrzeć do działu "Wybór prezentów" pamiątki "Bez powodu / Tylko dlatego". Zaufaj doświadczeniu profesjonalistów i gustowi wielu klientów. Tam na pewno znajdziesz odpowiedni prezent dla swojego malucha.

Kto jest dawcą

To również jest bardzo ważna kwestia. Zgadza się, to jedna rzecz, jeśli gratulujesz dziewczynaUczeń. Co innego, jeśli uczennicą jest twoja córka.

Jeśli jest to związek "horyzontalny", to znaczy, że w pewnym sensie pełnicie tę samą rolę, jest sens się nad tym zastanowić, co kupić dla studenta.... Fakt, że biżuteria jest stosunkowo niedroga (co oznacza, że studentka może sobie pozwolić na zakup biżuterii etnicznej), nie ma wpływu na to, że jest to biżuteria, która nie jest zbyt kosztowna. bransoletka nawet z jej stypendium). Ale ważna jest jeszcze jedna rzecz: biżuteria kostiumowa to na pewno wspaniały sposób na podarowanie kreatywnej pamiątki. To może być tak różne, tak młodzieńcze, tak nieszablonowe, że dorosły ryzykuje, że dostanie nietrafiony prezent. Ale prezent od młodego człowieka dla innego młodego człowieka na pewno będzie trafiony w dziesiątkę.

Jeśli mówimy o osobach zamożnych finansowo, niezależnych, czyli dorosłych, to prezent może być nieco droższy, i nieco "klasyczny". Doskonałym wyborem będą wszelkiego rodzaju wisiorki, pierścionki czy kolczyki. Te dekoracje, z jednej strony, będzie bardziej tradycyjny, ale z tego nie stanie się mniej indywidualne. Ponadto, prezent od dorosłego dla młodego to świetna okazja, by zademonstrować swój gust i spróbować nienachalnie "przyzwyczaić" zbuntowanego młodzieńca do elegancji. Młodość to przecież wada, która szybko przemija. A w życiu Twojej młodej osoby nadejdzie czas, kiedy dziwaczna i zbyt oryginalna biżuteria nie będzie do końca odpowiednia. Jeśli do tego czasu student jest zaznajomiony z dobrym smakiem i wymaganiami dotyczącymi elegancji obrazu - wtedy z łatwością przejdzie z jednej "epoki" do drugiej. Więc to nie tylko od ciebie zależy, czy mu pomożesz. Można powiedzieć, że jest to twoja bezpośrednia odpowiedzialność!

Kto jest dawcą

Jest też odwrotnie. Ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, komu prezentujesz biżuterię.

 • Dziewczęta. Doskonałym prezentem będzie dowolna biżuteria. Oczywiście dopasowane do stylu i specyfiki wyglądu danej pani.
 • Młodzi mężczyźni. Lepiej podarować coś bardziej praktycznego, np. zegarek. Jednak pierścionek lub łańcuszek również będą odpowiednie.
 • Para. Jeśli masz zakochanych uczniów, możesz dać im sparowany prezent. W chwilach młodości i miłości przyda się biżuteria, która podkreśli związek zakochanych. Połączone wisiorki lub sparowany breloczek na dzień studenta - Wspaniały prezent dla nich. Wystarczy powstrzymać się od dawania im prezentu w postaci obrączek w miłości: mają one bardzo specyficzną symbolikę i lepiej jest pozwolić im dać takie prezenty sobie nawzajem, teraz lub później.

Zanim zaczniesz wybierać prezent, zastanów się i przeanalizuj, kto jest odbiorcą Twojego prezentu. Powiedzmy, że romantyczna osoba poradziłaby sobie z wisiorkiem z sercem lub symbolem nieskończoności. Ale bardziej pragmatyczne dziewczyna jest mało prawdopodobne, aby docenić taki prezent, a jeśli chcesz dać jej wisiorek, to lepiej wybrać coś w rodzaju wzoru chemicznego na wisiorek. Jeśli Twój student jest przesądny, idealnym prezentem dla niego będzie moneta: pamiętasz ten omen, że jeśli włożysz pieniążek pod obcas, na pewno zdasz egzamin? Przy okazji, ten sam prezent będzie pasował do ironicznych ludzi, tylko tych, z którymi jesteś naprawdę blisko. Jeśli wręczy się takim osobom monetę, przypominając o stereotypie "prawdziwy student to biedny i głodny student" i informując, że z tymi "pieniędzmi" student nigdy nie będzie biedny - śmieszni ludzie na pewno się nie obrażą i docenią żart.

Życzenia dla świętujących: spostrzeżenia dotyczące studentów

Jeśli zwrócić uwagę na to, co biżuteria preferencje współczesnych młodych ludzi, będziesz zaskoczony, jak ściśle splecione zewnętrznego obrazu z filozoficznych myśli młodzieży. Oczywiście ilu ludzi - tyle opinii, ale jednak ogólny trend jest widoczny.

 • Skromność jest nową sexy. Trzeba przyznać, że jest to twierdzenie kontrowersyjne. Oczywiście, nie mówimy o studentkach ubranych w długie spódnice, a studenci nie noszą już koszul w upalne lato. Chodzi o coś innego. Podczas gdy w przeszłości było to, co nazywają masztem, aby podkreślić swój status (czasami nieistniejący) za pomocą drogiej biżuterii, czasy się zmieniły. Coraz więcej studentów wybiera srebro jako główny metal swojej biżuterii. Niedrogie i uniwersalne, demokratyczne i prawdziwie "studenckie" - mówi się, że potrzeba odwagi i pewnego poziomu wolności, aby przyozdobić się "tanim" dodatkiem. A kto, jeśli nie studenci, pasowałby do tej definicji? Wśród młodych ludzi są też fani złota. To prawda, nie mówimy tu o czerwonym złocie naszych babć i "dmuchanej" cygańskiej biżuterii. Na arenie jest dziś białe złoto. Skromny, "nierefleksyjny", bliższy naturze i naturalności, popularność tego metalu bije obecnie wszelkie rekordy.
 • Bądź wyjątkowy. Oczywiście, chęć wyróżnienia się z tłumu jest pragnieniem wspólnym dla wielu ludzi, niezależnie od wieku. A przecież to właśnie młodzi ludzie, studenci, potrzebują jej bardzo. Biżuteria, którą młodzi ludzie wybierają dla siebie, musi być nietypowa i "mówiąca" o ich pasjach, cechach charakteru i zainteresowaniach. W tym sensie srebro znów wygrywa, gdyż jest materiałem bardziej plastycznym, z którego można stworzyć wszystko, dając wolną rękę wyobraźni jubilera. Złoto, z drugiej strony, jest również bardzo dobrym materiałem do tego celu.
 • Lenistwo czy optymalizacja energii życiowej? Dorośli często narzekają na młodych ludzi, a jednym z głównych powodów jest to, że są leniwi, że "w ich wieku...". Psychologowie nie spieszą się jednak z nazywaniem dzisiejszej młodzieży leniwą. Inna sprawa, że dziś, przy tak szalonej dynamice nieustannie zmieniającej się miejskiej rzeczywistości, umiejętność ustalania priorytetów - w tym naprzemienność okresów aktywnych i pasywnych - jest po prostu niezbędna. Możecie zapytać, jaki to ma związek z biżuterią. Prosto! Ważne jest dla dzisiejszej młodzieży, aby znaleźć uniwersalne kawałki, które mogą być noszone, jak mówią, w święto i w pokoju i w dobrych ludzi. Zgrabne małe kolczyki sztyfty nie są prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem: są one zbyt konwencjonalne i niepozorne. Ale jeśli "kapelusz" goździka jest ozdobiony jakimś niezwykłym wzorem, to taka biżuteria będzie odpowiednia zarówno na wykład, jak i na przyjęcie. Podaruj swojej uczennicy takie kolczyki, a będzie wiecznie szczęśliwa.
 • Kurs na maksa. Pamiętacie, że teraz modne jest wszystko, co masywne, duże, maksymalistyczne, prawda? Studenci chętnie wspierają ten trend. Wszystko, co dla dorosłych wydaje się "za dużo", dla uczniów jest najlepsze. Duża broszka, szeroki pierścionek, nietypowe mankiety, sznur pereł długi aż do pępka - wybierz coś podobnego, a w 90 przypadkach na 100 nie pomylisz się. Nie należy jednak zapominać o wyjątkowości każdego człowieka. Całkiem możliwe, że Twój uczeń jest osobą, która zadowoli się kamykiem na żyłce lub cienkim pierścionkiem. Nie należy więc bezmyślnie kupować pierścionka na dwóch paliczkach lub bransoletki na szerokość dłoni. Najpierw przyjrzyj się bliżej danej osobie.

Prezenty biżuteryjne: Spróbuj wybrać!

Jeśli te ogólne zalecenia nie były dla Ciebie wystarczające, spróbujmy razem wybrać biżuteryjne prezenty dla młodych ludzi na dzień studenta.

Biżuteria symboliczna

Symbolika w ogóle jest bardzo popularna wśród wielu wielbicieli biżuterii, niezależnie od ich wieku. Przecież każdą biżuterię można nazwać symboliczną - weźmy na przykład obrączki ślubne. Ale tu nie chodzi o symbolikę. Młodzi ludzie z pewnością lubią otrzymywać biżuterię w postaci różnych symbolicznych przedmiotów. Co to może być?

 • Serce. Najpopularniejszy symbol, oczywiście. Serduszko może służyć jako wisiorek, może też zdobić dowolny inny element biżuterii - najczęściej kolczyki lub pierścionek. Chociaż kształt serca jest uniwersalny, istnieje wiele odmian tego elementu biżuterii. Może być masywny lub konturowy, płaski lub objętościowy, inkrustowany kamieniami szlachetnymi lub nie, duży lub mały. Krótko mówiąc, jeśli serce jako symbol pasuje do Twojego ucznia, to wybór "konkretnego serca" będzie dość łatwy.
 • Znak nieskończoności. Odwrócona ósemka jest pięknym znakiem, uwielbianym przez wielu. Szczególnie doceniają to młodzi ludzie, bo student to wspaniały czas, kiedy otwierają się przed nami nowe horyzonty, a nieskończoność nie wydaje się już tak nierealna. Harmonia jest tym, czego czasami nam brakuje, a to właśnie odwrócona ósemka może zrobić dla swojego nosiciela. Podobnie jak w przypadku serca, symbol nieskończoności często znajduje się na wisiorku, ale z łatwością można znaleźć również pierścionki i kolczyki z tym samym symbolem.
 • Ważne słowa. Kolejny trend młodzieżowy, który nie zamierza rezygnować ze swojej pozycji. Cienki złoty łańcuszek, na którym znajdują się najważniejsze słowa w życiu człowieka - "miłość", "szczęście", "pokój". To wspaniały prezent dla młodego człowieka, rodzaj kompasu na wzburzonym morzu życia, wskazówka, by nie zapomnieć o punktach orientacyjnych.
 • Klucz. Jeśli próbujesz wyobrazić sobie "klucz do biżuterii", to na pewno przychodzi Ci na myśl słynny wisior Tiffany'ego. Ale nie musisz wydawać tak dużo. Klucz od zawsze był symbolem odkrywania nowej wiedzy, tajemnic i ukrytych skarbów. Klucz pomaga rozszyfrować tajemnice i znaleźć rozwiązanie wielu zagadek. Czy nie to właśnie robią studenci i to, co mają robić dalej w życiu? Dlatego klucz w formie breloka będzie wspaniałym, symbolicznym prezentem dla każdego ucznia.
 • Sowa. Ten potężny symbol nie wymaga chyba żadnego dodatkowego rozszyfrowania. Sowa jest przez cały czas symbolem mądrości, a podarowanie młodemu człowiekowi biżuterii o takiej symbolice będzie właściwe. Teraz w świecie mody kwitnie na sowę, więc znaleźć odpowiedni kawałek biżuterii nie jest trudne. Może to być wisiorek lub broszka, kolczyki lub bransoletka, pierścionek lub ozdoba do włosów - cóż, cokolwiek! Często figurki sów są inkrustowane kamieniami szlachetnymi. Jeśli jesteś gotowa na biżuterię z kamieniami, sowa jest dobrym pomysłem - jest równie oryginalna, co symboliczna.

 • Gwiazda. Samo słowo ma kilka znaczeń. Co oznacza, że symbolika gwiazd będzie inna. Niektórym zależy na tym, by błyszczeć jak mała gwiazdka na niebie, innym zaś na bezgranicznej wolności, możliwości snucia marzeń i romansowania - czyli wszystkim tym, co kojarzy nam się z gwiazdami. Podarowanie gwiazdy w prezencie to idealne rozwiązanie dla młodej romantyczki lub dziewczyny, która jest oryginalna, godna siebie i ma swój sposób na prezent. Najpopularniejszą biżuterią gwiazd są oczywiście kolczyki. Ale można też znaleźć inne produkty.
 • Litery imienia. Biżuteria ta, z reguły, wybierana jest przez romantyczne panie. Litery imienia lub inicjały zdobiące łańcuszek lub kolczyki są znaczące dla ich właściciela. Ty swoim prezentem pokazujesz, że są one znaczące również dla Ciebie. Wspaniały wybór!
 • Znak zodiaku. Jest to jeden z bardziej popularnych wariantów. Oczywiście, wśród współczesnej młodzieży coraz mniej jest osób, które ślepo podążają za znakami związanymi z konstelacjami zodiaku. Ale rzadko można spotkać ludzi, którzy nie sprawdzają swojego życia z datą urodzenia. Podarowanie uroczego wisiorka młodej Pannie lub Pisces to świetny sposób, aby uszczęśliwić dziewczynę w dniu jej studiów.
 • Ptaki (lub skrzydła). To symbol niezależności, lotu, pragnienia uwolnienia się od zobowiązań, ograniczających ram. Kiedy, jeśli nie w młodości, te pragnienia są w nas najsilniejsze? Być może dlatego symbole ptaków lub skrzydeł są tak poszukiwane przez studentów. Skrzydło będzie wyglądało świetnie na kolczyku, niezależnie od tego, czy jest to mały goździk, czy luksusowy, wyszukany monokolor. Często skrzydło można znaleźć jako broszkę lub jako ozdobę do dużego pierścionka. Ptaki (również zazwyczaj z rozpostartymi skrzydłami) znajdują się na kolczykach lub kaffach, pierścionkach lub wisiorkach. Podaruj taką biżuterię swojemu uczniowi i pozwól mu odważnie podążać za swoimi marzeniami!
 • Liść koniczyny. Ogólnie rzecz biorąc, sam liść koniczyny symbolizuje mądrość, natomiast cztery płatki liścia koniczyny oznaczają szczęście. Ta mała ozdoba będzie dobrze wyglądać na kolczykach-paznokciach lub jako plakietka (przypinka) przypięta do ubrania lub torebki. Biżuteria nie musi być "bardzo szlachetna": zielony kolor liścia koniczyny może być pięknie oddany w emalii jubilerskiej. Tak więc produkt nie będzie bardzo drogi, ale bardzo jasny i soczysty.

Jak widać, spełnienie marzenia o idealnym prezencie nie jest bardzo trudne. Branża jubilerska oferuje wiele możliwości związanych z symbolami. Cóż, jest to twój zaszczytny i przyjemny obowiązek, aby wybrać coś konkretnego.

Top 5 niezwykłych prezentów na dzień studenta

Oczywiście pierścionki, kolczyki i wisiorki to najbardziej oczywiste wybory na prezenty dla młodych ludzi. Ale co jeśli zwrócisz uwagę na coś bardziej niezwykłego?

Kamyk na żyłce wędkarskiej

Ten element biżuterii pojawił się w modzie kilka lat temu, ale nawet najbardziej stylowi projektanci nie są w stanie powiedzieć, kiedy wyjdzie z mody. Wisiorek ten wygląda niezwykle stylowo, uroczo i młodzieżowo. Często jako podstawę stosuje się żyłkę wędkarską, nić silikonową lub cienki łańcuszek. Natomiast sam wisior może mieć formę pojedynczej perły, dowolnego symbolu wykonanego z metalu szlachetnego lub, częściej, koralika z różnokolorowych fianitów. Wisiorek umieszczony jest wyłącznie w dekolcie między obojczykami, na cienkiej podstawie, która jest niezauważalna z daleka. Koraliki na żyłce wędkarskiej prawdopodobnie zostały stworzone wyłącznie po to, by sprawić, że męskie serca zamilkną.

Pierścień paliczka

Kolejny niedawny, ale wybuchający trend. Zazwyczaj dziewczynki noszą obrączki na trzecim paliczku palca. Ale dziś są egzemplarze, które mogą zdobić drugą lub pierwszą falangę. Z reguły nie są one duże i cienkie (aby nie obciążać delikatnej dłoni dziewczyny). Lotu fantazji jubilerów, jak już wielokrotnie doświadczyliśmy, nie da się ograniczyć, dlatego projektowanie obrączek falangowych to dziś cała gałąź przemysłu modowego. Szczególnie atrakcyjny jest pierścień przegubowy, w tym przypadku pierścień nasuwany jest na pierwszy i trzeci paliczek, a jego elementy połączone są łańcuszkiem.

Pin

Jeśli nigdy nie słyszałeś o szpilce, to pewnie nie raz widziałeś samą szpilkę. PIN to coś więcej niż tylko kod do banku lub karty SIM. Przypinka to również nic innego jak zwykły identyfikator. Jeśli trudno Ci znaleźć pierścionki lub kolczyki, jeśli nie masz dużej sumy pieniędzy, podaruj uczniowi spinkę - na pewno się ucieszy i ozdobi nią swoje ubranie lub plecak. Główny problem polega oczywiście na tym, jaką odznakę przyznać. Patriotycznie nastawieni obywatele z pewnością ucieszą się z małej flagi Ukrainy, a osoby romantyczne - z kwiatów lub serc.

Broszka

Ten dodatek uważany jest za "babciny", chyba tylko wśród samych babć. Projektanci nie mają dość powtarzania: broszka jest stylowa, modna i młodzieńcza. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni i nosić go prawidłowo. Postaraj się wybrać dla swojej uczennicy oryginalną broszkę i zasugeruj, że może ją nosić nie tylko na klapie marynarki. Torebka, płaszcz, rękawiczki, apaszki, obszycie sukienki... Łatwiej wymienić miejsca, w których broszka nie powinna być noszona. To prawda, wygląda na to, że niedługo nie będzie już takich miejsc. Jeśli Twoja uczennica nie ma broszki, daj jej przykład - kup broszkę i podaruj ją w dniu studenta. A potem, kto wie, może kupisz podobny element biżuterii dla siebie. Jest to naprawdę niesamowicie modne w dzisiejszych czasach.

Smycz na ramię

Nie mogliśmy zignorować silniejszej połowy ludzkości. Jeśli chcesz się podobać młodemu mężczyźnie, powinnaś zwrócić uwagę na sznurowadło na ramieniu. Coraz więcej młodych mężczyzn chętnie nosi taką biżuterię, a tutaj wybór jest również niezwykle bogaty. Smycz może być nylonowa, skórzana lub tekstylna. Z reguły jest on ozdobiony wstawkami. Materiał do ich wykonania może być również bardzo różny. Najczęściej stosuje się stop jubilerski, stal lub srebro. Można wybrać dowolny element biżuterii, ponieważ ceny są dość przystępne, a wygląd takich sznurów jest przede wszystkim godny pochwały.

Wybór prezentu nie jest rzeczą łatwą, ale w tak wyjątkowe święto, jakim jest dzień studenta - tym bardziej. Ale zaimponować chłopakowi lub dziewczynie prezentem, który samemu się wybrało, jest szczególnie trudne, a przez to szczególnie cenne. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wskazówkom uda Ci się to zrobić z łatwością. I nie zapominaj: nie ma czegoś takiego jak były student. Jeśli więc chcesz pogratulować komuś w nieco starszym wieku niż Twoje lata studenckie, to proszę bardzo. Już wiesz, co kupić.

Zobacz