Poradnik

Co podarować osobie urodzonej w roku koguta

Karolina Bugaj

Jaki prezent podarować osobie urodzonej w roku Koguta?

Jeśli wśród Twoich bliskich są osoby urodzone w roku Koguta, to dobrze znasz ich selektywność, z jaką podchodzą do wszystkiego i wszystkich wokół. Te udane, wieloaspektowe, wymagające i nieco samolubne natury nie zaakceptują banalnego, pospolitego prezentu w roku Koguta. Aby je zadowolić, musisz zrozumieć symbolikę kamieni w biżuterii, którą planujesz podarować swojemu najdroższemu sercu Kogutowi.

Jakie kamienie są odpowiednie dla osób urodzonych w roku Koguta?

Przedstawiciele tego znaku są przyjemni i łatwo przechodzą przez życie i wiedzą, jak organizować ludzi. Ale są też egocentryczni, aroganccy i zarozumiali. Aby zniwelować nierówności w charakterze Koguta, podaruj mu biżuterię zawierającą lapis lazuli. Pod jego wpływem "pierzasty" stanie się mądrzejszy, bardziej miłosierny, sprawiedliwy i uważniejszy na ludzi wokół, a jednocześnie otoczenie będzie odczuwać mniej negatywnych uczuć wobec Kogutów. Akwamaryn ma podobno podobny pozytywny wpływ na

Akwamaryn ma podobny pozytywny wpływ na ich osobowość.

Dzięki diamentom Koguciki odniosą w życiu więcej sukcesów. Kamień sprawi, że będą bardziej zorganizowani, co pomoże im skoncentrować się na ważnych sprawach i przyniesie optymizm, który uchroni ich przed rozpaczą w przypadku porażki.

Aby Koguty poczuły się lepiej, pozbyły się przygnębienia i podniosły na duchu, podaruj im szmaragd. Kamień ten symbolizuje dobrobyt i pomyślność. Jeśli Twoja ukochana osoba ma wadę wzroku, możesz również rozważyć szmaragdowy klejnot. Gem ma korzystny wpływ na układ wzrokowy.

A jakich prezentów w roku Koguta nie powinno się dawać, więc jest to biżuteria z turkusami, bursztynami i perłami.

Co dać mężczyźnie w roku Koguta?

Mężczyźni urodzeni w roku Koguta są żywiołowi i celowi, ludzie o silnym charakterze, ale nie pozbawieni złych nawyków. Dlatego myśląc o tym, co dać człowiekowi urodzonemu w roku Koguta, weź pod uwagę informacje o kamieniach-talizmanach, które będą promować ich pozytywne cechy i korygować negatywne.

Dla mężczyzn urodzonych w roku Koguta dobrym wyborem będzie biżuteria z topazem lub rubinem. Kamienie te pomogą rozwinąć zdrową ambicję i poskromić dumę. Talizmany z tymi klejnotami będą miały korzystny wpływ w sferze biznesowej: rozwój kariery, zawieranie dobrych umów, optymalizacja kosztów i zwiększenie zysków w sferze biznesowej, negocjacje.

Co mogę dostać za mężczyznę ze złymi nawykami w Roku Koguta? Te osobowości są podatne na słabości, które mogą przerodzić się w uzależnienia. Aby tego uniknąć, podaruj Kogutowi biżuterię z ametystami. Kamień poprawi zarówno emocjonalne, jak i fizyczne samopoczucie osoby: rozpocznie proces oczyszczania układu krwionośnego, pomoże wyeliminować szkodliwe substancje z organizmu.

Co podarować kobiecie w Roku Koguta?

Aby zrównoważyć niespokojną, porywczą i czasami drażliwą naturę kobiety Koguta, podaruj jej biżuterię z cytrynem. Właściciel takiego talizmanu będzie odporny na wpływy zewnętrzne, łatwiej będzie wchodził w interakcje z innymi, łatwiej będzie trzymał się w garści i odbierał konstruktywną krytykę, nie będzie się przewracał z półobrotu w sytuacjach konfliktowych.

Co dać w Roku Koguta drogiej dla Ciebie kobiety, aby chronić ją przed negatywnymi rzeczami? Podaruj jej talizmany z agatem, szczególnie jeśli będzie musiała stawić czoła nowym okolicznościom w życiu, przebywać w nieznanym otoczeniu. Ten kamień pomoże jej poczuć się pewnie i spokojnie, uchroni ją przed paniką i ochroni przed zazdrosnymi ludźmi.

Dopasowywanie kamieni do odpowiednich słów

Nie wszystkie cechy charakteru Koguta można nazwać pozytywnymi. I wiele talizmanów są przeznaczone do "pacyfikacji" temperamentu żarliwość, wygładzić szorstkość "pierzasty". Ale nie chcą, aby bohater okazji naprawić charakter. Dlatego też, wręczając prezent w roku Koguta, należy dobrać odpowiednie słowa:

  • Jeśli podarujesz biżuterię z ametystem, nie mów o złych nawykach, z którymi ten kamień pomoże się uporać. Porozmawiajcie o sile charakteru, jaką ten klejnot da swojemu właścicielowi.
  • Przedstawiając agat, nie wspominaj o strachu i niepewności, opowiedz o ochronnej mocy talizmanu, który będzie chronił Koguta przed negatywnymi emocjami.
  • Aby nie mówić o dumie "pierzastych", ich arogancji, dołącz do prezentu słowa o ambitnych planach bohatera dnia, które pomogą zrealizować Twój prezent z topazów, rubinów czy cytryn.
  • Kiedy wręczasz prezent z lapis lazuli, nie wskazuj na egocentryzm, pozerstwo i arogancję Koguta, ale podkreśl jego mądrość i miłosierdzie. Życzymy, aby w ich życiu zapanowała sprawiedliwość.

Zobacz