Poradnik

Czego pragnie mężczyzna: możliwości prezentów biżuteryjnych, które pokocha

Karolina Bugaj

Jeśli chodzi o prezent dla płci pięknej, w głowie mężczyzny zapala się żarówka, a jego wyobraźnia rysuje rozsypanki biżuterii. Z drugiej strony kobiety z jakiegoś powodu uważają, że prawdziwie męski prezent nie może być cenny. Drogie Panie, obudźcie się: jeśli nigdy nie podarowałyście swojemu ukochanemu biżuterii, czas uzupełnić tę lukę i naprawić ten karygodny błąd. Uwierz mi, mężczyźni lubią stylowe produkty nie mniej niż Ty, tylko czasami nieśmiało o tym mówią, naiwnie wierząc, że to nie jest męska sprawa - ozdabiać się "drobiazgami".

Skarpetki, długopisy, krawaty, woda toaletowa, a zwłaszcza pianka do golenia - zapomnij o tych prymitywnych, a czasem wręcz upokarzających prezentach. Pozwól swojemu kochankowi w końcu ożywić marzenia i upewnij się, że czujesz i znasz go tak dobrze, jak on. Ale zanim kupisz, dobrze się zastanów, co dać mężczyźnie. W końcu każdy przedstawiciel silniejszej płci jest indywidualnością, z własnymi karaluchami i kaprysami, uprzedzeniami i stereotypami. Zadaniem Gold.ua jest oferowanie opcji. Twoim zadaniem jest wybranie najbardziej poprawnego.

Kryteria wyboru

Wybierając prezent dla bliskiej osoby, pamiętaj o kilku ważnych kwestiach. Pierwszym z nich jest materiał, z którego wykonana jest biżuteria. Jeśli Twój mężczyzna preferuje złoto, a jego wiek jest daleki od młodego i bliższy szacownej dojrzałości, oczywiście powinnaś wybrać coś z biżuterii złotej. Jeśli z kolei solenizant preferuje luz we wszystkim i zawsze, zwróć uwagę na biżuterię stalową. Coś nam mówi, że jest to kawałek stali zostanie doceniony przez niego.

  • Styl. Jeśli chcesz, aby Twój prezent był naprawdę fajny, niezapomniany i pożądany, przed zakupem oceń styl dominujący w ubiorze potencjalnego użytkownika biżuterii. Jeśli kawałek rezonuje z ogólnym tonem, jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek pojawi się w codziennym wyglądzie osoby, dla której z taką miłością go wybrałeś.
  • Wielkość. Prezent biżuteryjny dla mężczyzny powinien nie tylko - musi - pasować do jego rozmiaru. I nie mówimy tu tylko o pierścionku, który może, ale nie musi pasować na jego palec. Bransoletki, łańcuszki, żelazka i krzyżyki - wszystkie te elementy biżuterii powinny być dobrane zgodnie z konstytucją przyszłej właścicielki. Im większy mężczyzna, tym bardziej "dystyngowana" powinna być biżuteria, inaczej zginie w górze jego mięśni i muskułów. I na odwrót.
  • Personalizacja. Aby zamienić swoją biżuterię w absolutnie ekskluzywną, umieść na jej powierzchni grawerunek: krótki, serdeczny i wyraźny - taki, który sprawi, że nawet niezachwiana góra mięśni zapłacze. Taki prezent można uznać za naprawdę oryginalny i w 100% niepowtarzalny, bo będzie jedyny w swoim rodzaju.

Top 5 prezentów

A teraz wreszcie dochodzimy do "zeitgeist" naszej rozmowy - listy biżuteryjnych prezentów, z których można wybrać to, co najlepsze - przeznaczone dla najlepszych i najbardziej ukochanych.

Minimalistyczny pierścionek

Praktyka pokazuje, że tylko niewielki procent mężczyzn lubi elementy ozdobne w biżuterii. Z reguły są to artyści, którzy bezpośrednio lub pośrednio związani są z niekonwencjonalną niszą zawodową. Jeśli Twój chłopak nie jest muzykiem, piosenkarzem czy nawet filmowcem, postaw na dyskretną i zwięzłą biżuterię. Na przykład pierścionek w stylu minimalistycznym, który notabene jest dziś bardzo popularny.

Stalowa bransoleta

Dla kobiet wystarczy, że biżuteria jest wyjątkowa. Mężczyźni mają pod tym względem o wiele więcej karaluchów. Dla wielu przedstawicielek silniejszej płci unikalność biżuterii jest jedną z cech, które trzeba mieć. Wierzą, że funkcjonalność również nie została odwołana. Z tego punktu widzenia, stalowa bransoleta jest rzeczą absolutnie niezbędną: piękna, stylowa, zwięzła - nie wymaga konserwacji i jest absolutnym liderem pod względem trwałości.

Bransoletka wykonana z denimu

Oryginalny? Pewnie, że tak! Wszechstronność dżinsu zdaje się nie mieć granic. A niezwykła bransoletka, stworzona w stylu win-win, będzie świetnym dodatkiem do męskiego asortymentu biżuterii Twojego kochanka w przypadku, gdy posiada on już metale szlachetne, skórę i stal.

Stalowy brelok do kluczy

Pomysłowy prezent dla mężczyzny, który zawsze gubi swoje rzeczy osobiste. Kobiety są przyzwyczajone do tego, że mają rację we wszystkim, więc uważają za swój obowiązek po każdym męskim błędzie wygłaszać pouczający wykład o tym, co jest dobre, a co złe. Ale, zgadza się, to jest o wiele mądrzejszy, aby nie uczyć swojego kochanka, i skierować go na właściwą drogę z prawej funkcjonalny prezent: stracić klucze - dostać śmieszne breloczek, cenić dar i zachować go z kluczami jako jabłko jego oka.

Oryginalne spinki do mankietów

Życie biurowe często zagłusza nasze prawdziwe pragnienia i marzenia. Jeśli Twój chłopak, wracając do domu w jednej chwili zdejmuje biały kołnierzyk i wyrywa się z objęć eleganckiej marynarki, by jak najszybciej założyć koszulkę piłkarską, wiesz co mu dać. Spinki do mankietów wykonane w kształcie piłki nożnej rozgrzeją jego duszę nawet podczas nudnych spotkań z inwestorami i nużących szkoleń biznesowych. I niech on, patrząc na spinki do mankietów, mentalnie gra w piłkę ze swoimi chłopcami. A jednocześnie pamięta o Tobie - tak wrażliwej, wzruszającej i doskonałej - która wie, czego chce jej mężczyzna.

No, i ostatnia opcja. Dla tych, którzy kochają i są zakochani, ale nie zdążyli jeszcze scementować tego uczucia podpisem na państwowym papierze firmowym w murach starego, dobrego Pałacu Ślubów. Jeśli czujesz, że nadszedł czas, aby podjąć działania i nie jesteś gotowy, aby czekać na silnego i odważnego człowieka, aby zrobić małe rzeczy, takie jak zaproponować, dać mu pierścionek zaręczynowy siebie. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i podaruj go z okazji lub bez okazji. Najchętniej bez. Bo sam fakt wręczenia takiego prezentu jest już świętem. Prawdopodobnie, głównym w przyszłym życiu razem.

Zobacz