Poradnik

Ile jest za dużo, jeśli chodzi o biżuterię do noszenia w biurze

Karolina Bugaj

Noszenie biżuterii dla podkreślenia swojego wyglądu jest czymś, co towarzyszyło nam przez wiele wieków. Jednak większość kobiet ogranicza się do noszenia biżuterii tylko podczas funkcji związanych ze ślubem. Wstrzymują się od stylizacji swoich codziennych strojów z biżuterią, co jest szczególnie ważne przy ubieraniu się do pracy. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że kobiety troszczą się o to, by wybrać niewłaściwy rodzaj biżuterii biurowej i przez to wydają się być zbyt głośne i krzykliwe. Jeśli echo tych samych uczuć i chcesz podkreślić swój profesjonalny wygląd przez dodanie do niego trochę glamu, ten blog jest tutaj, aby pomóc Ci zrozumieć, gdzie trzeba narysować linię w odniesieniu do noszenia biżuterii do biura i zrozumieć, jak bardzo jest zbyt wiele, jeśli chodzi o biurowej noszenia biżuterii.

Dowiedzieć się, co to za wibracja w Twoim biurze

Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek strój lub biżuterię, najpierw zrozum, jaki klimat panuje w Twoim biurze. Jeśli Twoje biuro jest bardziej konserwatywne w kwestii opatrunków, możesz nie chcieć zwracać na siebie niepotrzebnej uwagi, ubierając się zupełnie inaczej niż reszta. Wręcz przeciwnie, możesz chcieć poeksperymentować ze swoim wyglądem, jeśli tłum w pracy jest bardziej liberalny z ich podejściem do mody. Jednak każdy ma swój własny, niepowtarzalny styl, a kluczem do tego jest wyróżnienie się z tłumu bez wychodzenia na zewnątrz jako osobliwy.

Biżuteria biurowa Etykieta Noszenia Biżuterii

Minęły czasy, kiedy skupiałaś się na tym, jakie ubrania nosiłaś do pracy. Biżuteria biurowa przydaje się, gdy chcesz dodać do swojego stroju roboczego ten mały atut. Wybierając biżuterię biurową, zawsze pamiętaj o tym, że Twoje ubrania i biżuteria działają jako medium przekazujące Twoim współpracownikom, że jesteś inteligentnym profesjonalistą, który jest dobrze zgrany.

Większość kobiet preferuje minimalistyczny wygląd podczas ubierania się do pracy. Noszenie par małych kolczyków lub obrączek to najlepszy sposób, aby się wystylizować, jeśli minimalistyczny wygląd jest tym, co współgra z Tobą. Jeśli chcesz pójść o krok dalej, możesz uzupełnić swój wygląd, nosząc prostą bransoletkę i łącząc ją z łańcuszkiem i eleganckim wisiorkiem.

Jeśli lubisz odważniejszy wygląd i lubisz być odrobinę śmiała w swoim stylu, możesz rozważyć noszenie jednego egzemplarza, który może być również Twoją biżuterią do biura. Może to być duża bransoletka, warstwowy naszyjnik lub duża para kolczyków. Załóż swoją biżuterię do biura oświadczeń z prostszymi lub minimalnymi elementami, takimi jak delikatne kol czyki lub prosty naszyjnik z wisiorkiem z kamieniami szlachetnymi - tylko po to, aby dodać trochę blasku do dekoltu, nie będąc zbyt krzykliwym. Zawsze upewnij się, że inne elementy biżuterii nie rozpraszają uwagi i nie odbierają atrakcyjności Twojemu dekoltowi. Ozdabianie się zbyt dużą ilością biżuterii nie tylko sprawi, że będziesz wyglądać głośno i krzykliwie, ale także zdezorientuje oczy każdego, kto na Ciebie spojrzy.

Zobacz