Poradnik

Kolczyki obręczowe do wszystkich letnich stylów

Karolina Bugaj

Pod koniec 2009 roku, czerwony dywan lśnił biżuterią wszelkiego rodzaju, im większą, tym lepszą. Wchodząc w rok 2010, ciekawie będzie sprawdzić, czy te trendy będą się trochę trzymać i/lub czy pojawią się jakieś nowe trendy w biżuterii. Oto lśniący status, jaki znamy:

Bangles

Jeśli chodzi o bransolety, "im więcej tym weselej", mówi Helena Krodel z Centrum Informacji o Biżuterii (JIC), www.jic.org powołując się na wersje z różowym diamentem, różowym złotem i ręcznie szlifowanymi złotymi wcieleniami jako na top style.

Pierścienie koktajlowe

Duże pierścienie koktajlowe pozostają czerwono-karpetowymi faworytami, a ponadwymiarowe mogą stać w bransoletkach, mówi Duvall O' Steen z World Gold Council. Wśród tych chwilowych stylów są motywy kwiatowe i awangardowe kształty, mówi Jamie Cadwell z Diamond Information Center (DIC).

Cuffs

Podobnie jak w przypadku bransoletek, konsumenci nie powinni obawiać się układania dużych, odważnych mankietów, mówi Krodel z JIC, dodając, że mankiety są jednym z najłatwiejszych do naśladowania kolorów czerwonego dywanu, z wieloma przystępnymi cenowo wersjami na rynku.

Kajdanki

"Codziennie kolczyki typu "hoop" są absolutnie najważniejszym trendem w kolczykach", mówi Krodel z JIC's.

Kolczyki Drop Earrings

"To taki klasyczny wygląd", mówi Cadwell z DIC'a o diamentowych kolczykach, które pojawiły się na czerwonym dywanie. Aby uzyskać podobny diament wygląda na mniej, Cadwell radzi konsumentom, aby szukać jaskiniowych i różanych wersji.

Zobacz