Poradnik

Królewski pierścień

Karolina Bugaj

Dla "królewskiego wyglądu" proponujemy owalny szafir, taki jak ten od Tacori To już oficjalne: Książę William i narzeczona Kate Middleton wezmą ślub! W prawdziwie romantycznym stylu, William oświadczył się za pomocą pierścionka, który nosiła jego zmarła matka, księżna Diana. Oszałamiający owalny szafir siedzi w centrum - reprezentuje prawdę, szczerość i stałość - i jest obramowany aureolą z diamentów.

Szafiry są cenione jako wspaniałe kamienie szlachetne od 800BC i były noszone przez rodziny królewskie w całej historii. Król Salomon nosił pierścień z szafirem, a brytyjskie klejnoty koronne są pełne dużych niebieskich szafirów, znak roztropnych i mądrych władców. Odkąd książę Karol podarował księżnej Dianie pierścionek zaręczynowy z szafirem, coraz więcej par decyduje się na przyjęcie tej starej tradycji do dnia dzisiejszego. Szafir oznacza prawdę, kompatybilność, zaangażowanie i wzajemne zrozumienie.

szafir

Doskonały, znaczący wybór dla zaręczonych par, a Szafir jest również zalecany dla pary 5 lub 45 rocznicy. Szafir od dawna utożsamiany jest z czystością, pobożnością i pokutą. Przynosi mądrość i prawdę, zwiększa percepcję i zrozumienie sprawiedliwości. Pomaga odnaleźć spokój umysłu i pogodę ducha oraz promuje życie w szczerości, pomagając zachować niewinność podczas uczenia się życiowych prawd. Szafiry są również związane z romantyczną miłością, reprezentują wierność i romantyczne oddanie. I to również wykorzystywane do dążenia do zwiększenia swojej wiary, nadziei i radości, a także do utrzymania myśli czyste i niebiańskie

Zobacz