Poradnik

Pierścionek zaręczynowe według znaku zodiaku

Karolina Bugaj

Umieszczenie nieskazitelnego diamentu na palcu (a następnie pokazanie go!) jest jednym z najbardziej niezapomnianych momentów zawarcia związku małżeńskiego.

Ale Twój pierścionek zaręczynowy powinien być również całkowicie Twój. Jeśli oznacza to nixing codziennego projektu dla czegoś bardziej indywidualnego, jak czarny diament, a nawet rubin, więc niech będzie.

Ale jak możesz stwierdzić, który pierścionek jest dla Ciebie odpowiedni? Astrologia, duh! Twój znak zodiaku nie tylko zdradza Twoją indywidualność, ale także Twoje tendencje stylistyczne i Twój gust w projektowaniu.

Próbujesz dowiedzieć się, który pierścionek zaręczynowy najlepiej pasuje do preferencji, osobowości i stylu Twojego partnera?

Oprócz pytania (lub konsultacji z bliskimi), jest jeszcze jeden sposób na zagwarantowanie, że przyszły narzeczony pokocha ich pierścionek! Uwierz lub nie, znajomość znaku zodiaku osoby, którą chcesz poślubić, pomoże Ci wybrać pierścionek, który najlepiej pasuje do nich!

Pierścionki zaręczynowe - Baran - 21 marca - 19 kwietnia

Baran jest pewny siebie, optymistyczny, energiczny, uczciwy i niezwykle namiętny. Uwielbiają aktywność fizyczną i zabawę. Potrzebują pierścionka, który jest elegancki i funkcjonalny to konieczność. Pierścionek zaręczynowy dla Baranka będzie musiał reprezentować jej siłę! Dynamiczny kształt markizy wycięte pierścienie diamentowe jest idealny dla Aries, ponieważ kochają brać rzeczy head-on!

Pierścionek zaręczynowy w kształcie markizy wycięty z diamentów od naszej firmy Gabriel & Co. Kolekcja NY odzwierciedla wysoką energię kobiety Aries. Punkty na każdym końcu tego fasonu reprezentują jej siłę. Ten niezwykły kamień dostarczy również mnóstwo iskier, co ten znak ognia docenią.

Pierścionki zaręczynowe - Byk - 20 kwietnia - 20 maja20 r.

Byk jest zmysłowy, tradycyjny, praktyczny, oddany i miłośnik wszystkiego, co piękne. Twój partner pragnie pierścionka zaręczynowego, który emanuje cichym wyrafinowaniem. Upewnij się, że Twój wybór pierścionka zaręczynowego nie jest modny lub krzykliwy, ale taki, który pokazuje prawdziwą wartość i piękno.

Szmaragdowe pierścionki diamentowe, jak ten laboratoryjny pasjansa szmaragdowe cięte pierścionek zaręczynowy, jest idealny dla tej kobiety rządzonej przez boginię Wenus. Ten wyrafinowany kamień wywoła uśmiech na pięknej twarzy Twojej kobiety Taurus za każdym razem, gdy na niego spojrzy.

Pierścionki zaręczynowe - Bliźnięta - 21 maja - 20 czerwca

Bliźnięta są uczuciowe, ciekawe, gadatliwe i jasne. Lekki pierścionek nadążający za zawsze ruchomą energią ma kluczowe znaczenie. Bliźnięta może używać rąk podczas wielozadaniowości lub mówienia, więc ważne jest, aby pierścionek miał wiele iskier, które będą odzwierciedlać jej radosną, towarzyską naturę przy każdym rzucie ręką.

Nowoczesny kamień centralny otoczony dwoma kamieniami bocznymi, jak pierścień zaręczynowy Melina pear halo, byłby idealny dla Bliźniąt, ponieważ znak jest wyraźnie symbolizowany przez bliźnięta. Twoja partnerka może mieć wiele faset do swojej osobowości (jak większość Bliźnięta), więc kamień o najbardziej fasetach zadowoli jej olśniewająco popularną postać.

Pierścionki zaręczynowe - Rak - 21 czerwca- 22 lipca

Raki są bardzo sentymentalne, emocjonalne, współczujące i pomysłowe. Twój narzeczony najprawdopodobniej będzie głęboko dbał o swój dom, rodzinę i bliskich. Pierścionek zaręczynowy, który emanuje staromodną tradycją rodzinną (jak vintage look!) będzie kochany przez Raka. Wskazówka: Ponieważ rak rządzi matką, idealny byłby diamentowy pierścionek podobny do pierścionka jej własnej matki!

Jeśli to nie jest opcja, vintage styl zaangażowania pierścień, jak Blake rocznika inspirowane księżniczka cięcia zaangażowania pierścień, byłoby piękne dla partnera rządzonego przez księżyc. Ten pierścień w stylu jest idealny dla kogoś, kto wie, jak ważna jest przeszłość, aby zbudować wspaniałą przyszłość ... i jest super romantyczny.

Pierścionki zaręczynowe - Lew - 23 lipca - 22 sierpnia

Lew jest błyskotliwy, dramatyczny, pełen pasji, kreatywny i pewny siebie. Urodzony w naturze przywódca, Lew dokonuje wszystkiego, na co ma ochotę. Ich kochająca zabawę natura sprawia, że to właśnie oni żyją na imprezie, więc pierścionek zaręczynowy, który mówi "tu jestem", sprawi, że będzie wyglądać tak wyjątkowo, jak ją widzisz.

Ponieważ Lew zasady złota i słońca, duży diament w żółtym złocie ustawienie, jak London diament zaangażowania pierścień w 14 karatowym złotem, byłoby idealne dla Twojej miłości Lew . Pokaże to, jak bardzo kochany narzeczony jest przez Ciebie, i uczynić ją naprawdę błyszczeć wewnątrz i na zewnątrz.

Pierścionki zaręczynowe - Panna - 23 sierpnia - 22 września.

Panna jest miła, pracowita, praktyczna i zorganizowana. Ma głębokie poczucie miłości do ludzkości i jest lojalna wobec winy. Bardzo elegancki, doskonały i prosty kamień sprawiłby, że serce Panny śpiewałoby pracowicie i pokornie.

Piękny okrągły pasjansa wycięty pierścień diamentowy, jak ta klasyczna runda, byłby idealnym wyborem dla Twojej Panny miłości. Klasyczny, jak ona.

Pierścionki zaręczynowe - Waga - 23 września - 22 października.

Waga jest łaskawa, dyplomatyczna, społeczna i kobieca. Rządzona przez planetę Wenus, Waga kocha piękno i pokój i zrobi wszystko, aby uniknąć brzydoty lub konfliktu. Biżuteria Wagi, zafascynowana równowagą i symetrią, powinna odzwierciedlać tę samą harmonijną zasadę.

Piękny fasetowany i wycięty do perfekcji okrągły diament z kamieniem z każdej strony, jak nasz pierścień "Gia" przedstawiony poniżej, może odzwierciedlać połączenie dwóch osób stających się jedną - i byłby idealny dla Twojej miłości do Wagi. Ten wycięty kamień odzwierciedla Twoją prawdziwie romantyczną, przyszłą narzeczoną.

Pierścionki zaręczynowe - Skorpion - 23 października - 21 listopada.

Skorpion jest namiętny, tajemniczy, odważny i skryty. Rządzony przez Plutona, Skorpion żyje, by doświadczać i wyrażać emocje. Ze względu na swoje złożone i odważne zachowanie, Skorpion powinien mieć pierścionek zaręczynowy, który jest wyjątkowy, ponieważ naprawdę pragnie być inny. Skorpion, jesteś intensywną osobą. Masz tendencję do sprzyjać ciemne kolory, takie jak czarny i czerwony, więc jasne, biały diament może po prostu nie wystarczająco specjalne dla Ciebie. Szukaj rubinów, aby jazz się projekt pierścionka, i upewnij się, że sugeruje, że jesteś pasjonatem, ale nerwowy.

Czarny diament zaangażowania pierścienie, jak ten z białym diamentem aureoli, byłoby idealne dla Twojej Scorpio miłości. Wskazówka: Można również spróbować dodać czarne diamenty do ustawienia tradycyjnego pierścienia diamentowego! Czarne diamenty zyskują popularność, ale nadal są odważnym wyborem; coś, co intensywne Skorpion byłby wdzięczny.

Pierścionki zaręczynowe - Strzelec - 22 listopada - 21 grudnia.

Strzelec jest optymistyczny, entuzjastyczny, światowy, ciekawski i otwarty. Rządzony przez szczęśliwą planetę Jowisz, ten Strzelec uwielbia włóczyć się po świecie z jej intensywną ciekawością i cudem nieznanego. Wskazówka: Propozycja małżeństwa podczas romantycznej podróży (w odległym miejscu) byłaby idealnym sposobem na poproszenie jej o rękę!

A jeśli chodzi o pierścionek zaręczynowy... okrągły, centralny diament z aureolą z diamentów, taki jak ten wspaniały z naszej kolekcji weneckiej strzeleca, przypomniałby jej o pięknej ziemi i ekscytującym życiu, które będziecie dzielić razem.

Pierścionki zaręczynowe - Koziorożec - 22 grudnia - 19 stycznia.

Koziorożec jest tradycyjny, pracowity, niezależny i poważny. Naprawdę poradzi sobie z tym wszystkim! Nic dziwnego, że koziorożec jest liderem w pracy i kochającym i troskliwym partnerem w domu. Pewny siebie i mistrz samokontroli i odporności, Twój przyszły narzeczony nie boi się zapytać o to, czego chce. Jeśli chodzi o wybór pierścionka dla Twojej koziorożec miłości, należy spróbować podpowiedź na nadchodzące zaręczyny i zaplanować spotkanie do konsultacji na pierścionku. W ten sposób Twój partner nie będzie zawiedziony.

Jeśli nie jesteś pewien, wybierz piękny owalny diament pierścień, jak Amanda owalny diament twist zaangażowania pierścień w różowym złocie. To sprawi, że Twój koziorożec będzie się czuł podziwiany i chwalony jako prawdziwa królewskość, jaką jest. Bez ostrych punktów i pięknie zaokrąglone, ten kamień magicznie odzwierciedla prawdziwą istotę osobowości Twojego partnera. Nie tylko są one dobrze zaokrąglone i zdolne do radzenia sobie z każdym przedsięwzięciem lub sytuacją, którą rzuca na nie życie - ich reakcje na te sytuacje (pozytywne lub negatywne) są utrzymane w opanowaniu i czystej klasie.

Pierścionki zaręczynowe - Wodnik - 20 stycznia - 18 lutego.

Wodnik jest inteligentny, humanitarny, postępowy, wizjonerski i oryginalny. Niezależna dusza i wolny myśliciel, Twój Wodnik wierzy, że świat jest miejscem pełnym możliwości. Twój partner prawdopodobnie gardzi nierównością i troszczy się o planetę i jej mieszkańców.

Unikalny niebieski szafirowy pierścień w otoczeniu z pięknymi czystymi diamentami, jak ten piękny owalny szafir w diamentowej aureoli, dałby im prawdziwie unikalny pierścień do miłości - Twoje swobodne myślenie piękno nigdy nie chce być postrzegane jako tradycyjne.

Wraz z olśniewającym szafirowym kamieniem, partner Wodnik pokochałby pomysł laboratoryjnego diamentowego pierścionka zaręczynowego. Główną różnicą pomiędzy diamentem zdobionym laboratoryjnie a naturalnie wydobytym diamentem jest po prostu sposób, w jaki został on stworzony. Wydobywany diament tworzy się naturalnie głęboko pod skorupą ziemską, gdzie temperatury i ciśnienia są bardzo wysokie. Diamenty te mogą być wydobywane tylko wtedy, gdy wybuchają rzadkie wulkany i zbliżają się do powierzchni ziemi.

Naśladujemy ten sam proces w naszym laboratorium przy użyciu procesu wysokociśnieniowego osadzania w wysokiej temperaturze (HPHT) lub chemicznego osadzania z pary wodnej (CVD). To, co zaczyna się jako nasiono diamentu - drobny kawałek diamentu - rozkwita na duży, szorstki diament, gdy wokół niego rosną atomy węgla. Te eleganckie kawałki są uprawiane w certyfikowanych laboratoriach, które zużywają bardzo ograniczoną energię i nie emitują prawie żadnych substancji.

Pierścionki zaręczynowe - Ryby - 19 lutego - 20 marca.

Ryba jest współczujący, intuicyjny, artystyczny, bezinteresowny i przyjazny. Cechy charakterystyczne a Ryba obejmują: emocjonalne, wierne i intuicyjne (zwłaszcza w snach). Wskazówka: Jako prawdziwy romantyk, Ryba może chcieć pomóc swojemu partnerowi wybrać pierścień... Ryba jest przecież intuicyjny!

Dobry zakład to pierścionek zaręczynowy z morganitu, jak ten oszałamiający morganit JK Crown i diamentowy pierścionek halo, aby wydobyć z niej marzyciela. Dodaj wyraźne diamenty do oprawy, aby uczynić ją jeszcze bardziej wyjątkową i odzwierciedlić jej artystyczną osobowość.

Chociaż nie ma dwóch takich samych osób, może być łatwiej pomóc zawęzić czyjeś preferencje i styl, dostrajając się do ich znak astrologiczny. Odzwierciedla się on przecież w gwieździe, księżycach i wszechświecie... daj jej pierścionek zaręczynowy, do którego jest przeznaczona!

Zobacz