Poradnik

Świeże spojrzenie na znalezienie idealnego diamentu i pierścionka zaręczynowego

Karolina Bugaj

Podczas gdy pierścień diament pozostaje uniwersalnym symbolem miłości i zaangażowania, robi badania na 4Cs, i ceny, i niekończące się wyszukiwanie i zakupy z pewnością może wziąć trochę zabawy (i romans) z doświadczenia. Roman Jewelers chce ułatwić Ci odkryć diamentowy pierścień, który najlepiej wyraża swój romans. Świeże, stylowe, dynamiczne i zróżnicowane w projektowaniu jest to, co nasz sklep zaangażowania kupujących pierścień szukasz. I, chcą dziś diamentowych stylów pierścieni, aby dopasować ich indywidualną historię miłości. Oznacza to, patrząc na projekty pierścieni, które mogą wahać się od klasycznych do nowoczesnych minimalistycznych do stylu rzemieślniczego do kolorowych i klasycznych i wszystko pomiędzy.

Classic Round Diamond w diamentowym pierścieniu ustawienie przez Roman Jewelers Best Classic Diamond Rings klasyczny solitaire, w kształcie gruszki lub szmaragd cięcia pierścień na prostym zespole lub flankowane przez boczne kamienie jest zawsze ulubionym. Jeśli wziąć pod uwagę, że prawdopodobnie będzie nosić ten pierścień przez dziesięciolecia, aby przyjść, dla niektórych, to ma sens, aby trzymać się z klasyków. There's a reason the round diamond remains the top selling diamond for 50 years and counting. Fancy Diamond Cut Rings Jeśli chcesz klasyczny pierścień z twist, świetną opcją jest otoczyć centralny kamień z fantazyjnych cięcia diamentów, takich jak heksagony, kite-shaped lub tarcze. Te unikalne cięcia diamentowe stworzyć wizualne zainteresowanie, które mogą wydawać się nowoczesne lub nawet nieco edgy. Jak więcej narzeczonych szukać niezwykłych stylów zaangażowania pierścień, fantazyjne cięcia w tym w kształcie serca lub trójkątów są również wykorzystywane jako kamień centralny. Jest to świetna opcja, aby pokazać swoje poczucie indywidualności. Nowoczesne Minimalistyczne Pierścionki Diamentowe

Nowoczesny minimalistyczny wygląd z Parady Proste, gładkie projekty pierścieni diamentowych wyrażają poczucie zrelaksowany, żył w luksusie. Jeśli twój styl pochyla się nowoczesny, istnieją nieskończone diament pierścień wyborów, z niedoceniane projekty do odważnych, grafiki i opływowe. Tutaj, diament jest zazwyczaj zintegrowany z projektem, a nie punktem centralnym. To staje się coraz bardziej popularne wśród narzeczonych, którzy chcą pierścienie diamentowe, które odpowiadają ich bardziej swobodny styl życia i nowoczesny sensibility. 

pierścionek

Cushion cut Ring w Halo ustawienie przez Roman Jewelers A halo zaangażowania pierścień otacza centralny diament z wiru (lub dwa) mniejszych, pavé-set diamentów. Na zawsze klasyczny, halo ustawienie daje złudzenie większego pierścienia i zapewnia kamień centralny z dodatkowej ochrony przed uderzeniami jest prawdopodobne, aby otrzymać w ciągu codziennego noszenia. Dalszą zaletą ustawienia halo jest dodatkowy blask, który pochodzi z światła tańczącego off faset wszystkich tych mniejszych kamieni szlachetnych oprócz centralnego sparkler. Ustawienie halo jest używany do uzupełnienia wielu różnych kształtów diamentów, od okrągłych i owalnych do fantazyjnych cięć. Artisan-Style Diamond Rings

Rose cut pierścień z Parade rzemieślniczych stylu pierścionek zaręczynowy przemawia do tych narzeczonych w poszukiwaniu pierścienia z niedomówień, doskonale niedoskonałe piękno. Czy to poprzez teksturowanie metalu lub starożytnych, ręcznie stosowane techniki, takie jak granulacja lub filigran, rzemieślniczych w stylu pierścień nosi znamiona dumnych rąk złotnika, który umieścić swoje serce, duszę i niezliczone godziny przy stole warsztatowym do jego crafting. Antyteza technologii maszynowej, te pierścienie świętują wyjątkowość każdego naturalnie pięknego diamentu; jego doskonałe niedoskonałości są szczególnie odpowiednie dla tych, którzy szukają surowego diamentu lub szlifu róży. East-West Diamond Rings Jeśli szukasz zaangażowania pierścień, który będzie wyróżniać się od reszty, a następnie wschód-zachód ustawienie może być twój idealny mecz. Wschód-zachód styl funkcje kamień ustawiony poziomo, w przeciwieństwie do pionowo na zespół. Ustawienie, idealny dla gruszki, markizy lub szmaragd-cut diament, ma kierunkowe odwołania dla współczesnej panny młodej, a także ponadczasową elegancję dla bardziej tradycyjnych happy forever after.

Zestaw pierścieni z Simon G Bridal Diamond Ring Set Po masz zaangażowania pierścień, a następnie należy wybrać zespół weselny, który działa z nim. Wybierz, aby uzyskać twórczy lub zrobić to łatwo z zestawem pierścieni ślubnych, gdzie oba pierścienie pasują do siebie jak puzzle. Z nieskończonymi możliwościami dostępne, zintegrowane zaangażowanie i zestaw pierścień ślubny, który pasuje do siebie idealnie może pracować dla wszystko-w-jego miejscu panny młodej, którzy szukają bezproblemową doskonałość na ich palec ślubny, jak również na ich wielki dzień. To może również pracować dla tych, którzy szukają dodatkowych dramat: kurtka-style otaczający mniejszy kamień centralny daje złudzenie większej skali i może również zapewnić uderzający kontrast w zakresie cięcia kamienia, kolor i ogólną sylwetkę. Diamentowe pierścionki w stylu vintage - nowe lub z klejnotami z kolekcji Heirloom

Vintage wygląd z Simon G Vintage zaangażowanie style pierścień oferuje nieskończoną ilość odmian dla tych, którzy szukają czegoś z charakterem i urokiem starego świata. Czy wybierzesz delikatny Edwardian pierścień lub niestandardowy projekt z starej kopalni cięcia w rodzinie, warto zrobić swoje badania, aby wybrać preferowany styl lub pracy z niestandardowych projektanta, aby stworzyć coś nowego. Diamond Eternity Bands The classic eternity ring features diamonds set neatly in a never-ending circle of gold, a symbol of eternal love. Tradycyjny styl, który został zremiksowany i ponownie wymyślony przez dzisiejszych projektantów, z czasem cięcie kamieni ewoluowało, łącząc razem diamenty w kształcie serca lub schody-stepped bagietki. Nowe style funkcje szersze zespoły ustawić z mozaiką diamentów lub wątku cienkie zespoły z diamentami pavé. Kiedyś tylko sidekick do solitaire ring, nowe wieczności zespoły są wystarczająco silne, aby stać na własną rękę.

Eternity Band z A Jaffe Art Deco-style Diamond Rings Jak świętować 100-letnią rocznicę ruchu Art Deco, styl jest bardziej istotne niż kiedykolwiek wcześniej. Era flapperów przyniosła nam biżuterię z geometrycznymi liniami inspirowanymi kubizmem, symetrycznie czyste projekty i kontrastujące kolory w świeżej mieszance materiałów. Dziś jest ona głównym źródłem inspiracji dla projektantów, którzy bazują na jej mocnych podstawach, udoskonalając ją i czyniąc własną. Rezultatem są ponadczasowe projekty, oparte na historii, ale z całą innowacyjnością dnia dzisiejszego. Fancy Colored Diamond Rings If you love the color pink, blue or yellow, look for a fancy-colored diamond ring-just be sure to keep in mind that any intense colored diamond is going to be more expensive than a colorless stone. The bonus jest to, że kolorowe diamenty są kolekcjonerskie i okazały się być dobrą inwestycją. To stay within budget, look for smaller fancy colored diamonds, which are dainty and understated, or less intense colored diamonds. Oprócz cennych kolorów pastelowych, istnieją bardziej przystępne black-, brown- i szampana kolorowe diamenty, które wahają się od średniowiecza do modern- wygląd.

Zobacz