Poradnik

Zegarki Guess - cechy i korzyści

Karolina Bugaj

Kalifornijska śmiałość i francuski szyk, świeżość wzornictwa i niesamowita zdolność każdego elementu garderoby tej marki do tworzenia nowoczesnego wizerunku i harmonizowania z ubraniami i dodatkami innych marek - to wszystko zalety Guess. Mimo stosunkowo młodego wieku, ta marka modowa zdobyła ogromną popularność na całym świecie i gra na równi z gigantami mody z Europy i Ameryki.

Historia sukcesu

W 1981 roku dwóch rodowitych Francuzów, którzy przenieśli się do USA, a konkretnie do Kalifornii, w poszukiwaniu lepszego życia i przestrzeni dla sukcesu i rozwoju biznesu, założyło firmę odzieżową. Cóż, jak to w Stanach, ubrania były oczywiście dżinsowe. Harmonia okazała się wyjątkowa - francuski urok i smak braci Marciano, Paula i Maurice'a, w połączeniu z duchem wolności, śmiałości i bezkompromisowości amerykańskiego stylu dały wspaniały efekt. W ten sposób narodziła się tożsamość marki. Bez przesady można powiedzieć, że założyciele firmy mieli swój udział w przekształceniu dżinsów, kurtek dżinsowych i innych elementów dżinsowych z odzieży roboczej w kultową modę.

Sukces przedsięwzięcia zainspirował braci Marciano do rozszerzenia działalności o kolejne linie.

Inne nisze modowe, takie jak akcesoria (paski, torby i apaszki), stroje plażowe i bijouterie zostały z łatwością podbite przez ambitnych założycieli Guess.

W 1984 roku podjęto kolejną ważną decyzję biznesową, aby wprowadzić na rynek zegarek na rękę zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Bracia Guess postanowili produkować zegarki naręczne Guess według określonych zasad, kierując się filozofią Guess: "nigdy się nie zatrzymuj". Bracia Marciano postanowili również skupić się nie na masowej grupie konsumentów, ale na konkretnej, ograniczonej jej części. Udało się, bo od 1984 roku, kiedy to pojawiła się pierwsza udana kolekcja chronometrów, aż do dziś zegarki Guess pozostają prawdziwym znakiem przynależności ich właścicieli do specjalnej kasty - modnych, odważnych, młodych ludzi, którzy idą z duchem czasu. Rodzina zegarków na rękę Guess ma jedną wspólną cechę: wyjątkową jakość i natychmiastowo rozpoznawalny styl. Zegarek, który ujrzał światło dzienne w 1984 roku, jest nadal produkowany i popularny w markowych sklepach w 70 krajach na całym świecie.

Damski zegarek na rękę Guess: stylowy znak jakości

Firma wykorzystuje precyzyjne japońskie i szwajcarskie mechanizmy oraz materiały dobrane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Niektóre modele są ozdobione legendarnymi kryształami Swarovskiego.

Zegarek to akcesorium do rozmowy. Potrafi wiele powiedzieć o swojej właścicielce i pomaga wiele o niej zrozumieć już w pierwszych minutach znajomości. Kobiecy zegarek to pewny znak, że jego właścicielka jest wewnętrznie wolna, żądna przygód, optymistyczna i otwarta. W ten sposób bracia Marciano, założyciele Guess, postrzegają swoją klientelę.

Każda nowa kolekcja zegarków naręcznych Guess różni się od swojej poprzedniczki. Ale jedna rzecz pozostaje niezmienna - pragnienie, aby zaoferować klientom świeże, nowe, odważne, z charakterystyczną nutą francuskiego szyku i powiewem amerykańskiej wolności.

Recenzje Guess zegarki są zawsze rave, i nie ma niespodzianki tutaj. Projekty trafiają w cel, oferując dziewczynom dokładnie to, czego potrzebują w danym momencie.

Na przykład, kolekcja "Box Set" pasuje do eleganckich pań, które szukają klasycznego wzornictwa w nowoczesnym wydaniu, kolekcja "Trend" to niesamowita fantazja autorów najbardziej kreatywnych zegarków marki, nazwa kolekcji "Sport Steel" mówi sama za siebie. Każdy zegarek z każdej kolekcji jest inny, ale łączy je przywiązanie do komfortu, lekkości, a jednocześnie szczególnej elegancji.

Moc i styl

Zegarki męskie Guess są również optymalnie dopasowane do nowoczesnego mężczyzny, zaspokajając wszystkie jego potrzeby. Zasady gry są również proste: najlepsze materiały, doskonałe mechanizmy, świeży i nowoczesny styl, niezależnie od tego, do jakiej kolekcji należy zegarek. Dostępne są modele klasyczne, jak również bardziej sportowe i dynamiczne, z dodatkowymi funkcjami wymaganymi przez mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia. Kreatywne typy docenią odważniejsze pomysły w kolekcji.

Zaskakująca symbioza wyobraźni projektanta i nowoczesnej dokładności chronometrów jest głównym stopem sukcesu zegarków Guess. Dziś jest jedną z najbardziej dynamicznych marek, którą doceniają fashionistki na całym świecie, a także osoby ceniące sobie nowoczesny styl i najnowocześniejsze wzornictwo.

Przy umiarkowanej cenie, czasomierze spełniają najwyższe standardy w branży i będą doskonałym prezentem zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Niemal każdy model będzie odpowiedni w biurze, w którym obowiązuje ścisły dress code, na siłowni czy podczas morskiego rejsu. To akcesorium wpasuje się w każdy scenariusz życia i stanie się niezawodnym towarzyszem i gwarancją, że wszystko odbędzie się na czas! Piękny, stylowy, nowoczesny, zawsze świeży i aktualny - taki jest zegarek Guess.

Zobacz