O nas

Roren pierścionki zaręczynowe - informacje o sklepie

Karolina Bugaj

Oferta naszego sklepu to przede wszystkim przygotowywane własnoręcznie wyroby jubilerskie z najwyższej półki. Biżuteria jaką wprowadzamy do sprzedaży wykonywana jest z kamieni szlachetnych, kamieni syntetycznych, ale również z emalii wypalanej. Dzięki temu produkty są wyjątkowe. Podstawą pierścionków zaręczynowych są diamenty. Korzystamy jednak w trakcie produkcji także z brylantów oraz innych szlachetnych kamieni jak między innymi szafiry, rubiny czy szmaragdy. Wykorzystujemy perły, kamienie półszlachetne by odpowiedzieć na potrzeby różnych klientów.

Nasz sklep powstał w latach dziewięćdziesiątych minionego wieku. Od początku firma funkcjonowała jako przedsiębiorstwo o rodzinnym charakterze. Obecnie mamy już trzy pokolenia w naszej firmie i dlatego każde pokolenie ma swoją wizję dla funkcjonowania firmy. Staramy się dzięki temu odpowiedzieć skutecznie na potrzeby klientów z różnych grup wiekowych. W dużej części natchnienie czerpiemy z produktów, które tworzone były w XIX wieku i charakteryzowały się wyjątkowymi zdobieniami. Między innymi takie propozycje jak kolie, markizy, wisiory. Wzorem są dzieła przygotowywane przez złotników z Petersburga oraz Wiednia. Przygotowywane obecnie przez nas pierścionki to bardzo wiele ciekawych propozycji, które można wręczyć wybrance.

Pierścionki ze szmaragdem

Jest to bez wątpienia jeden z lepszych produktów w ofercie. W zielonym kamieniu znajdziecie poczucie witalności i nadziei. Taki pierścionek otrzymuje oprawę wykonaną z białego albo żółtego
złota.

Pierścionki na zaręczyny z brylantem

Taki pierścionek na pewno będzie zachwycał blaskiem, będzie miał nutę subtelnego uroku w sobie. Pierścionek z brylantem bez wątpienia będzie wyjątkową pamiątką, która sprawi, że podkreślone będzie szczere uczucie i jego romantyczny charakter. To taki pierścionek, który staje się symbolem miłości trwającej na wieki.

Pierścionki na zaręczyny z szafirem

Szafir to taki kamień, który występuje w różnych odcieniach. Pojawia się od koloru jasnoniebieskiego do granatowego. Warto poszukać również takiego koloru, który będzie dopasowany do charakteru wybranki, której pierścionek będzie się wręczać. Chłodny, ale głęboki kolor to szansa na oddanie dostojności, będzie to więc wybór bardzo dobry na wiele sytuacji.

Poza tym firma będzie także zajmować się przygotowywaniem biżuterii na zamówienie w dowolnym stylu jaki wybrany będzie przez klienta. Pośród różnych przygotowywanych opcji pojawiają się takie propozycje jak styl art. Deco, secesja, styl edwardiański. Dbamy o to, by odpowiedzieć na potrzeby klientów. Dodatkowo posiadamy nowoczesne oprogramowanie komputerowe, które pozwala tworzyć pierścionki otrzymujące wyjątkowe formy estetyczne. Dlatego zachęcamy by już teraz zajrzeć do naszego sklepu oraz szukać tam dla siebie interesujących propozycji.

 

Zobacz